Buďte inspirací a určujte styl

6 nejzajímavějších českých podcastů o marketingu a podnikání

Podcast. Dnes už pravděpodobně není nikdo, kdo by nevěděl, o co se jedná. Není divu. Podcasty zažívají v České republice doslova boom. Jaké jsou jejich výhody? Můžete si je pustit kdekoliv, při jakékoliv činnosti a dokonce nemusíte být ani online. Jsme velcí milovníci podcastů, proto jsme se vám rozhodli představit 6 nejzajímavějších podcastů o marketingu a podnikání, které za to z našeho pohledu rozhodně stojí. Tak jdeme na to!

Zpátky na blog

Mladypodnikatel.cz

Nejlepší podcast o byznysu v Česku. Věnuje se nejen podnikání a marketingu, ale také osobnímu rozvoji. Měl by ho znát každý podnikatel, a to ať ten začínající, tak i zkušený. Autorem je Jiří Rostecký, držitel ocenění Forbes 30 pod 30, který ho založil už v roce 2015. Najdete v něm stovky bezplatných rozhovorů s úspěšnými osobnostmi ze světa byznysu a naladit si ho můžete na Spotify, iTunes nebo na Google Podcastech. 

Na vlně podnikání 

Obsahuje inspirativní rozhovory s výjimečnými podnikateli, manažery a freelancery, kteří sdílí své byznysové znalosti. Autorem je Dan Tržil a epizody jsou 15 – 20 minut, takže ideální čas na udržení pozornosti po celou dobu poslechu. Na vlně podnikání se můžete svézt na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts. 

Marketing Insider 

V tomto podcastu můžete nahlédnout do zákulisí nejúspěšnějších značek českého marketingu a pod ruce zástupcům největších českých médií. Inspirujte se u těch nejlepších z nejlepších. Stopáž jednoho dílu má 30 – 60 minut a poslechnout jednotlivé epizody můžete a Spotify, iTunes nebo na Stitcheru. 

Včeliště podcast 

Podcast, který se věnuje obsahovému online marketingu. Zajímavá inspirace, nápady, hosté i témata. Jedna epizoda trvá průměrně kolem 30 minut. Včeliště podcast najdete na Spotify i na Apple Podcasts. 

Z Podpalubí 

Od podnikatelských lekcí, přes fuckupy až po skvělé nápady a strategie. To je podcast Z Podpalubí. Jedná so podcast jednoho ze spoluzakladatelů Frella Karla Dytrycha. Z Podpalubí najdete na Spotify, Apple Podcasts nebo třeba i na Soundcloudu a očekávat můžete hodinu až hodinu a půl opravdu zajímavých rozhovorů, které nejdou jen po povrchu. 

Na volné noze 

Na závěr si dovolíme oslovit i freelancery. Založený v roce 2005 Robertem Vlachem, který je podnikatelem, poradcem a popularizátorem podnikání na volné noze. Cílem podcastu je podpora a propagace českých profesionálů a freelancerů. Podcast můžete poslouchat na Spotify nebo třeba na Apple Podcasts. 

V podcastech najdete nejen zdroj zábavy, ale i možnost dalšího vzdělávání. Ve všech směrech se jedná o unikátní inspirativní zdroj. A to nejen po pracovní stránce. Posloucháte některé z vybraných podcastů? Narazili jste na nějaký, který vás doslova okouzlil? Dejte nám vědět! 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Objevte další články

Sociální sítě

6 kroků, jak snadno začít se sociálními sítěmi 

Vy ještě nejste na sociálních sítích? Pokud chcete svůj business dál budovat, je to velká chyba. Sociální sítě nabízí moderní, rychlý a značně rozšířený způsob komunikace mezi značkou a zákazníkem. Pokud je nevyužíváte, pak možná jen nevíte jak začít. V našem článku najdete pětici základních a nutných kroků, jak do světa sociálních sítí vstoupit a neztratit se. Pojďme na to. 

Číst více »
Copywriting

9 tipů, jak ZDARMA zvýšit návštěvnost článků

Stále hledáte cesty, jak optimalizovat blog tak, abyste oslovili více čtenářů? Pouze vyčkáváte, že si vaše články publikum najde samo nebo vkládáte nemalé finance do propagace? Existují i jiné cesty. V tomto článku si ukážeme 9 osvědčených tipů, jak zdarma a jednoduše zvýšit počet čtenářů. 

Číst více »
Webové stránky

7 tipů, jak správně optimalizovat landing page  

Landing page je samostatná stránka, která má v marketingu jediný účel – proměnit návštěvníka v zákazníka. Ten však splní jen pokud je správně optimalizovaná. Pojďme se společně podívat na 7 tipů a rad, jak zefektivnit landing page naplno.

Číst více »
Uncategorized

Už nevíte, co sdílet na sociálních sítích? Inspirujte se a přidávejte na svůj profil fotografie ze zákulisí

Oživte content tím, že necháte sledující nahlédnout pod pokličku vaší firmy. Zvýšíte tak nejen angažovanost u příspěvků, ale zároveň rychleji vybudujete loajalitu ke značce. Jaké příspěvky sdílet, abyste umožnili svým sledujícím nahlédnout do každodenního života ve firmě? Máme pro vás několik tipů!

Číst více »
Marketingová strategie

Jak na lokální marketing

Jste si jisti, že nepodceňujete význam lokálního offline a online marketingu? Ať už jste malá, střední nebo velká firma, potřebujete sledovat aktuální marketingové trendy a změny. A v lokálním marketingu obzvlášť! Neustálý vývoj marketingových nástrojů pro vás může být překážkou v případě, že nezvládáte jejich tempo. Pojďme se teď společně podívat na to, co může vaši značku dostat do lepšího lokálního povědomí. 

Číst více »

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021