Buďte inspirací a určujte styl

6 nejzajímavějších českých podcastů o marketingu a podnikání

Podcast. Dnes už pravděpodobně není nikdo, kdo by nevěděl, o co se jedná. Není divu. Podcasty zažívají v České republice doslova boom. Jaké jsou jejich výhody? Můžete si je pustit kdekoliv, při jakékoliv činnosti a dokonce nemusíte být ani online. Jsme velcí milovníci podcastů, proto jsme se vám rozhodli představit 6 nejzajímavějších podcastů o marketingu a podnikání, které za to z našeho pohledu rozhodně stojí. Tak jdeme na to!

Zpátky na blog

Mladypodnikatel.cz

Nejlepší podcast o byznysu v Česku. Věnuje se nejen podnikání a marketingu, ale také osobnímu rozvoji. Měl by ho znát každý podnikatel, a to ať ten začínající, tak i zkušený. Autorem je Jiří Rostecký, držitel ocenění Forbes 30 pod 30, který ho založil už v roce 2015. Najdete v něm stovky bezplatných rozhovorů s úspěšnými osobnostmi ze světa byznysu a naladit si ho můžete na Spotify, iTunes nebo na Google Podcastech. 

Na vlně podnikání 

Obsahuje inspirativní rozhovory s výjimečnými podnikateli, manažery a freelancery, kteří sdílí své byznysové znalosti. Autorem je Dan Tržil a epizody jsou 15 – 20 minut, takže ideální čas na udržení pozornosti po celou dobu poslechu. Na vlně podnikání se můžete svézt na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts. 

Marketing Insider 

V tomto podcastu můžete nahlédnout do zákulisí nejúspěšnějších značek českého marketingu a pod ruce zástupcům největších českých médií. Inspirujte se u těch nejlepších z nejlepších. Stopáž jednoho dílu má 30 – 60 minut a poslechnout jednotlivé epizody můžete a Spotify, iTunes nebo na Stitcheru. 

Včeliště podcast 

Podcast, který se věnuje obsahovému online marketingu. Zajímavá inspirace, nápady, hosté i témata. Jedna epizoda trvá průměrně kolem 30 minut. Včeliště podcast najdete na Spotify i na Apple Podcasts. 

Z Podpalubí 

Od podnikatelských lekcí, přes fuckupy až po skvělé nápady a strategie. To je podcast Z Podpalubí. Jedná so podcast jednoho ze spoluzakladatelů Frella Karla Dytrycha. Z Podpalubí najdete na Spotify, Apple Podcasts nebo třeba i na Soundcloudu a očekávat můžete hodinu až hodinu a půl opravdu zajímavých rozhovorů, které nejdou jen po povrchu. 

Na volné noze 

Na závěr si dovolíme oslovit i freelancery. Založený v roce 2005 Robertem Vlachem, který je podnikatelem, poradcem a popularizátorem podnikání na volné noze. Cílem podcastu je podpora a propagace českých profesionálů a freelancerů. Podcast můžete poslouchat na Spotify nebo třeba na Apple Podcasts. 

V podcastech najdete nejen zdroj zábavy, ale i možnost dalšího vzdělávání. Ve všech směrech se jedná o unikátní inspirativní zdroj. A to nejen po pracovní stránce. Posloucháte některé z vybraných podcastů? Narazili jste na nějaký, který vás doslova okouzlil? Dejte nám vědět! 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Objevte další články

Novinky

PANTONE barva roku 2022

Červená, modrá, nebo černá? Ani jedna. Barvou roku pro letošní rok se stala fialová s kódem 17-3938 a názvem Very Peri. Co vyjadřuje a jak ji kombinovat s ostatními barvami? Čtěte dále.  

Číst více »
Webové stránky

Cookies pouze s aktivním souhlasem. Nové změny od 1. ledna 2022.

V poslanecké sněmovně byla schválena novela zákona o sběru osobních dat uživatelů na internetu. Tyto změny se dotknou každého z vás, kdo na svých stránkách nebo v aplikacích používáte běžné nástroje jako jsou měření návštěvnosti, sběr statistik, nebo třeba nabízení podobných produktů podle uživatelského chování. A logicky se to týká i e-shopů. Až do konce roku 2021 můžete cookies sbírat a ukládat tak, jak jste byli dosud zvyklí. Od nového roku se však pravidla změní. 

Číst více »
Rady a tipy

Jak udělit nebo odebrat oprávnění do Business Manageru a reklamního účtu

Ještě před několika lety se Business Manager používal hlavně ve větších firmách, kde měli na starost několik Facebookových stránek nebo reklamních účtů. Aktuálně však ušetří práci i při správě jediného firemního profilu. Nabízí totiž spoustu univerzálních nástrojů. Můžete spravovat vícero reklamních účtů a profilů na jednom místě, využívat nástroje jako například Facebook Analytics, nebo lépe zabezpečit své účty. Jako obrovský bonus můžete brát i to, že k přehledům se snadno dostanou i další vámi jmenovaní uživatelé nebo partneři. A platí to jak pro Facebook, tak i pro Instagram. 

Číst více »
Rady a tipy

Deset bodů, jak zatraktivnit LinkedIn

I když LinkedIn vznikl primárně pro hledání pracovníků a pracovních příležitostí, stejně jako další sociální sítě se rychle rozvíjí. Mnohé možná napadne otázka, zda je LinkedIn správnou sociální sítí pro navazování obchodních vztahů. Za nás určitě ano. Abyste však dosáhli svého cíle, kvůli kterému jste na LinkedIn přišli, je potřeba dodržet několik pravidel právě proto, aby TEN váš účet byl dostatečně atraktivní. My se na něj nyní společně podíváme.

Číst více »

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021