Potřebujete

vytvořit text nebo korekturu?

Obsah, který zaujme

Ne každý vládne slovem a čeština může být často problém. Obsah se navíc musí uzpůsobit čtenáři, a proto tvoříme texty na míru pro danou cílovou skupinu.

Tvoříme scénáře

Poradíme Vám se scénářem, jeho délkou i obsahem. Na základě konzultace vytvoříme náměty, které dále rozpracováváme až do výsledného díla.

Slogan nebo chytlavou doménu?

Máte vytipovaný název firmy nebo produktu, ale doména je obsazená? Žádný problém!

"Mi to skontrolujem"

A právě proto je dobré nechat text zkontrolovat profesionálem, který nosí v hlavě všechna pravidla a případně i nahradí slova vhodnějšími, aby byl text údernější.

kde začít

jak vypadá spolupráce?

Zjistíme
stávající stav

Podíváme se na Vaši situaci a řekneme, jakých výsledků je reálné dosáhnout. Navrhneme nejlepší řešení, které má vysokou šanci na úspěch.

1

Stanovíme
společný cíl

Jasně si stanovíme, čeho se má dosáhnout, časový rámec a očekávané náklady. Jasně tak víte, jakých výsledků dosáhneme a co Vás to bude stát.

2

Podle
Vašich představ

Nastavíme spolupráci tak, aby přesně odpovídala Vašim potřebám, představám a přáním. Průběžně Vás informujeme o výsledcích a reagujeme na změny na trhu.

3

Spolupracujeme
dlouhodobě

Splněním cílů naše práce nekončí. Každý projekt se dále vyvíjí a je třeba o něj pečovat, rozvíjet ho. Dlouhodobý růst je náš hlavní cíl.

4

Ceník

Výsledná cena se určuje podle dodaných podkladů a objemu práce.

Úpravy

790 / hod
  • korektury

Tvorba

1290 / hod
  • tvorba textů

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

Press release, neboli tisková zpráva, buduje pozici Vaší firmy pomocí objektivní, nezaujaté maximálně jednostránkové zprávy, která se drží 1 tématu a uvádí fakta. Není nic staršího než včerejší tisková zpráva.
Příspěvek na facebook by měl být krátký, výstižný a měl by obsahovat obrázek nebo odkaz. Pokud jen nasdílíte nějaký příspěvek a nic k němu nenapíšete, tak nikdo neví, zda s ním souhlasíte nebo proč ho vlastně sdílíte. Nezapomínejte označovat další stránky a přidat i nějaký ten hashtag.
Ano, liší. Instagram nemá možnost sdílet odkazy, a proto využívá pro hledání hashtagy.
Hashtag (#) je anglické slovo pro křížek.

Chcete i vy texty na míru?

kontaktujte nás

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]cerny.com
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno