Design a grafické práce

Potřebujete

design nebo grafické práce?

ruka2

Na internetu i mimo něj

Věnujeme se jak webdesignu a designu na sociálních sítích, tak i grafikám určených pro offline propagaci.

Neplatíte za návrh, ale za výsledek

Důležitý je výsledek, a proto si neúčtujeme za každý návrh nebo verzi, ale až za hotový výsledek.

Jste součástí tvorby

Při tvorbě designu postupujeme po jednotlivých krocích, kdy každý máte možnost ovlivnit. Šetříme tak čas a zvyšujeme efektivitu, aby se nestalo, že uvidíte až výsledek, s kterým nebudete spokojeni.

Odbornost a profesionalita

Design tvoříme chytře se zacílením na Vaše zákazníky. Využíváme psychologii barev i fontů, včetně testů pro ověření vybrané kombinace.

kde začít

jak vypadá spolupráce?

mobil facebook

Zjistíme
stávající stav

Podíváme se na Vaši situaci a řekneme, jakých výsledků je reálné dosáhnout. Navrhneme nejlepší řešení, které má vysokou šanci na úspěch.

1

Stanovíme
společný cíl

Jasně si stanovíme, čeho se má dosáhnout, časový rámec a očekávané náklady. Jasně tak víte, jakých výsledků dosáhneme a co Vás to bude stát.

2

Podle
Vašich představ

Nastavíme spolupráci tak, aby přesně odpovídala Vašim potřebám, představám a přáním. Průběžně Vás informujeme o výsledcích a reagujeme na změny na trhu.

3

Spolupracujeme
dlouhodobě

Splněním cílů naše práce nekončí. Každý projekt se dále vyvíjí a je třeba o něj pečovat, rozvíjet ho. Dlouhodobý růst je náš hlavní cíl.

4

Ceník

Výsledná cena se odvíjí od počtu korektur. Dopředu vždy dostanete odhad na dané dílo, abyste nebyli překvapeni výslednou fakturou. V případě offline produktů je třeba připočítat náklady na tisk a materiál.

Úpravy

790 / hod
  • úpravy designu

Tvorba

1290 / hod
  • tvorba designu

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

Ano, tvoříme. Cena loga se pohybuje od 5 000 Kč bez logomanuálu.
Ano, pro své klienty jsme schopni zajistit i kompletní zpracování corporate identity od loga, vizitek, hlavičkového papíru, šablony pro powerpoint prezentaci, potisk propisek, firemní trička a mnoho dalšího.
Rádi. Každý obor je ovšem jiný, a proto nelze dopředu říci, že každý ocení například termohrnek. Pokud chcete vymyslet originální vánoční dárky pro svou firmu, tak se s námi spojte a společně najdeme to správné řešení.
Není. Nefungujeme jako ostatní agentury, které si přidávají marži k cenám svých dodavatelů. Dostanete tak stejnou cenu, jako byste si tisk objednali přímo v tiskárně sami. Pro nás je tiskárna obchodní partner nikoliv dodavatel. Výhodou naopak je, že spolupracujeme s více tiskárnami a jsme schopni tak vyjít vstříc každému požadavku. Zvláště když Vás zrovna tlačí čas.
Cena se odvíjí od obsahu webových stránek. Je rozdíl, pokud se tvoří design pro jednostránkový web, nebo pro mnoho podstránek, které mají různý obsah. Pokud máte web programovaný na míru, tak Vám dodáme PSD a exportované soubory, jako podklady pro programátory. Pokud používáte redakční systém wordpress, jsme schopni udělat nový design přímo na Vašich stránkách.
Do offline grafických prací patří zpracování vizitek, reklamních předmětů, vánočních dárků, látkovin, rollupu, polepu auta, banneru, billboardu, potisku mobilního telefonu nebo počítače. Jednoduše veškerý design, který je možné vytisknout, potisknout, vyřezat, nebo jinak vyrobit.

Chcete i vy nový design?

kontaktujte nás

imcerny cerny small

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno