Buďte inspirací a určujte styl

jak využít

fotografie pro firemní účely?

ruka2

Produktové fotografie

Vytvoříme produktové fotografie, které zaujmou, dají se zasadit do grafiky a zároveň zobrazí produkt věrně a reálně. Váš zákazník pak po jeho zakoupení nebude nepříjemně překvapený, co za své peníze vlastně dostal.

Business portréty

Za každou službou, produktem, firmou stojí lidé. Ukažte zákazníkům, kdo se o ně stará. Nebo jen vytvořte fotografii pro LinkedIn tak, aby Vás vystihovala a vyjadřovala, s kým bude zákazník jednat.

Reportážní fotografie

Ples, teambuilding, konference či školení. Výborné marketingové nástroje, které se dají vytěžit na maximum zachycením celkové atmosféry, která naláká další účastníky na další akci. Ukažte jim, že Vy to umíte!

Retušování

Focení však není jen klik a konec. Během focení vznikne několik desítek fotek, z kterých se vyberou nejlepší, a ty se pak upraví. Odebereme neposedný vlásek, upravíme makeup, prostě drobné detaily, které z pěkné fotky udělají nádhernou.

kde začít

jak vypadá spolupráce?

mobil facebook

Zjistíme
stávající stav

Podíváme se na Vaši situaci a řekneme, jakých výsledků je reálné dosáhnout. Navrhneme nejlepší řešení, které má vysokou šanci na úspěch.

1

Stanovíme
společný cíl

Jasně si stanovíme, čeho se má dosáhnout, časový rámec a očekávané náklady. Jasně tak víte, jakých výsledků dosáhneme a co Vás to bude stát.

2

Podle
Vašich představ

Nastavíme spolupráci tak, aby přesně odpovídala Vašim potřebám, představám a přáním. Průběžně Vás informujeme o výsledcích a reagujeme na změny na trhu.

3

Spolupracujeme
dlouhodobě

Splněním cílů naše práce nekončí. Každý projekt se dále vyvíjí a je třeba o něj pečovat, rozvíjet ho. Dlouhodobý růst je náš hlavní cíl.

4

Ceník

Výsledná cena se určuje podle druhu a náročnosti focení a očekávaných výsledků.

Úpravy

790 / hod
  • příprava kompozice
  • pomocné práce

Tvorba

1290 / hod
  • fotografování
  • retušování

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

To platí často, ale ne s naším fotografem, který Vás nejdříve pozná, uvolníte se a skvělý výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.
Veškeré focení jsme schopni zajistit jak uvnitř (ateliér / Vaše prostory), tak venku, pokud je počasí příznivě nakloněno. Mnohaleté zkušenosti nám pomáhají při vytvoření scény a správném osvětlení.

Chcete i vy fotografování pro firemní účely?

kontaktujte nás

imcerny cerny small

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno