Buďte inspirací a určujte styl

Buďte inspirací
a určujte styl

Domů » Grafické studio

Grafické studio

Originální

grafický design

s nápadem poutavý a funkční je naší vášní

website creative 1

Grafika, design, logo – první věci, kterých si váš zákazník všimne. Proto tvoříme kreativní originální design, který zasáhne srdce zákazníků i vás samotných. Svou vášeň a nadšení vkládáme do každého projektu, ať již jde o vizitky, katalogy, firemní tiskoviny nebo kompletní firemní identitu v podobě jednotného vizuálního stylu. Spokojíme se jen s nejvyšší kvalitou, a proto dohlédneme i na produkční část od tisku až po instalaci. 

Proč spolupracovat
s IMCerny?

Nové postupy zkoušíme nejdříve na sobě

Získané dovednosti testujeme nejdříve na sobě a teprve, když vidíme, že fungují, tak je zpracováváme pro klienty.

Zákazníci se k nám vracejí

Jsme pyšní na to, že jsou naši klienti úspěšní. A pokud mají nový projekt, obrací se s ním opět na nás.

Vycházíme z reálných potřeb

Nestřílíme od boku. Veškeré naše návrhy vychází z pochopení toho, co skutečně potřebujete vy a vaši zákazníci. 

Soutěž právně správně

Uspořádat soutěž není těžké, horší je to s legislativou a podmínkami na Facebooku. Ohlídáme, že vše proběhne bez komplikací a neriskujete zablokování svého firemního profilu.

Uděláme pro vás první poslední

Zajistíme vám komplexní reklamní služby pod jednou střechou. Web, video, tiskoviny a další. Vše vyřídíte u nás!

Dojedeme za vámi až na okraj světa

Působíme po celé ČR a dokonce i v zahraničí. Nebojíme se zvednout zadek a přijet za vámi. A pokud není možné se setkat osobně, spojíme se online přes videohovor.

Uděláme z vás hvězdu sociálních sítí

Zajistíme, aby vaše příspěvky měly dosah i reakce. Sledujeme poslední trendy a budeme vaše fanoušky bavit.

Nejmodernější grafické programy

Používáme licencované a nejmodernější grafické programy a díky tomu dokážeme dodat špičkový design pro každý projekt.

Od retailu po B2B

Díky mnohaletým zkušenostem napříč obory víme, jaké sociální sítě zvolit a jaké tvořit příspěvky. A to i pro firmy, které neprodávají koncovým zákazníkům.

Šetříme čas a peníze

Automatizované kampaně vám ušetří spoustu času a přinesou lepší výsledky. Zasílání newsletterů patří stále k nejefektivnějším kanálům online reklamy. 

brand identity

V grafickém
studiu
vám připravíme

Grafické práce a grafický design

Grafika a design jsou naší vášní, a proto zpracujeme grafické podklady jak pro tisk, tak pro virtuální svět.

Grafický manuál a vizuální styl

Vytvoříme nezaměnitelný vizuální styl, který bude nejen líbivý, ale i funkční. Vaše firma tak získá silný brand, který bude inspirací ostatním.

Logo manuál, logotyp a tvorba loga

Nezapomenutelné a originální logo připravíme tak, aby si ho zákazníci snadno spojili s vámi, vaší firmou, produkty nebo službami.

Tiskoviny

Letáky, katalogy, brožury nebo firemní tiskoviny, to vše vám připravíme na míru. Už konec nudným materiálům.

Produkce

Veškeré grafické výstupy dotáhneme až do konce. Proto ohlídáme i produkci od tisku až po instalaci. Tím šetříme čas a garantujeme domluvenou kvalitu.

Webdesign a digitální design

Design zvládáme s grácií i pro webové stránky nebo online kampaně. Důraz klademe i na mobilní zařízení, která dnes již mají hlavní slovo.

Co získáte ?

Vše, čím lze vizuálně komunikovat

Vytvoříme vám kompletní design od firemních tiskovin až po propagační materiály. Vše bude mít jeden styl včetně webových stránek.

Design v souladu s filozofií i plány

Zrcadlíme to, co děláte. Vycházíme z psychologie barev a tvarů, aby vše bylo v souladu s vaší firemní strategií i hodnotami.

Originalitu a nezaměnitelnost

Při tvorbě grafiky si analyzujeme konkurenci, abychom měli jistotu, že vytvoření design bude unikátní a inspirací pro ostatní.

Odlišení od konkurence

Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Naším cílem je, aby nový design očaroval vás i vaše konkurenty.

Neomezená licence

Pokud vám vytvoříme logo, corporate identity nebo jiný grafický podklad, máte od nás plnou licenci na výhradní užití bez ohledu na čas, médium nebo lokalitu.

Lifetime download

Pokud se vám stane, že dodaná data ztratíte, nemusíte propadat panice. Vytvořené podklady si zálohujeme a vy si je můžete kdykoliv stáhnout. 

navrh loga 1

V týmu 8 odborníků Vám zajistíme

Strategická koncepce grafiky a designu

Vše začíná posezením u kávy nebo online meetingem. Jaké jsou vaše firemní hodnoty a strategie? Jak chcete vizuálně komunikovat? Analyzujeme Váš business, cílové skupiny a to, jak na ně chcete graficky působit. 

Ukážeme skici a návrhy

Ověříme si, že se neubíráme špatným směrem. Proto vám hned na počátku ukážeme prvotní návrhy. Díky tomu se dokážeme vyhnout stavu, že se vám na konci celé dílo nelíbí. Navrhneme také vhodnou kombinaci barev, prvků a tvarů.

Tvorba grafického designu a otestování

Díky předchozího bodu můžeme zpracovat finální návrh. Při tvorbě otestujeme i jeho budoucí použití včetně velikostí a barevnosti. Nezapomeneme ani na vhodnou typografii a celkovou kompozici. 

Ladění a finalizace

Výsledné dílo ukážeme klientovi, s kterým ladíme poslední drobnosti. Jakmile jsou tyto připomínky zpracovány, finalizujeme finální výstupy do různých formátů i podob.

Předání a začátek dlouhodobé spolupráce

Předáním pro nás práce ovšem nekončí. Připravíme logomanuál, brand manuál nebo responzivní design pro webové stránky. Jednoduše pomůžeme se zavedením značky a vizuálního stylu do života.

Cena grafických prací

Cenu nastavíme podle délky spolupráce, požadované kvality a podle vašeho rozpočtu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

graficke studio cenik 1

Rozpočet 5 000 Kč

I když se jedná o malý rozpočet, zvládneme třeba vizitky, jednoduché textové logo nebo drobné grafické práce. 

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 5 000 - 10 000 Kč

Za tuto částku zvládneme připravit více věcí, nebo třeba grafický návrh polepu vozidla.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 10 000 - 20 000 Kč

Uvědomujete si, že design láka. V rámci tohoto rozpočtu můžeme strategicky přemýšlet, abychom přesně pochopili vašeho zákazníka a připravit více variant pro maximální výsledek.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 20 000 - 50 000 Kč

Vypadá to, že potřebujete celý grafický vizuální styl nebo novou corporate identity. Vypadá to na dlouhodobou spolupráci, která je pro nás to nejcennější.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 50 000 Kč a více

Unikátní webový design, o kterém jste vždy snili? Ano, jste u nás správně. Uděláme si kompletní analýzu trhu a vymyslíme jedinečný design, který určí nový trend celému oboru. 

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Máte dotazy?

Vytvořit stránky je možné i za několik dní. Záleží na tom, kolik obsahu budou stránky obsahovat a zda nám dodáte kompletní podklady nebo je musíme tvořit. Většinu stránek tvoříme do 1 měsíce, kdy k natažení času dochází kvůli reakční době klientů.

Ano, veškerý obsah Vám můžeme vytvořit. I tak však od Vás potřebujeme slyšet, jaké služby budete poskytovat, jaká je Vaše konkurenční výhoda apod. Většinou stačí jedno setkání, kde se Vás na jednotlivé věci vyptáme.
Při dokončení stránek si řekneme, o které části se chcete starat sami. My Vám k tomu natočíme krátká videa, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit. Videa můžete použít i v rámci firmy, takže můžete danou práci delegovat na své kolegy nebo zaměstnance.
Problém to není. Stránky stavíme tak, aby byly vždy připraveny na změny ve Vašem businessu. Ať už budou směrem nahoru nebo dolů. A pokud byste potřebovali zneaktivnit část stránek na krátkou dobu, tak i to je možné.

Cena stránek se skládá ze 3 složek – naše práce, materiál a doména s hostingem. Materiálem se rozumí builder (nástroj pro tvorbu struktury a designu stránek), potřebné pluginy (například pro vícejazyčný web, zabezpečení a pod.). Čím více funkcí musí web umět, tím dražší potom bude. Naše práce se týká vytvoření jednotlivých stránek, správného nastavení jednotlivých komponent, nastavení responzivity a vložení obsahu, případně jeho tvorba. Pokud chcete na stránkách ušetřit, můžete si obsah vytvořit a vložit sami dle našich instrukcí nebo vzorových stránek a příspěvků.

Doménu si představte jako adresu (sídlo firmy). A hosting je prostor, neboli kancelář. Pokud máte jen doménu, tak to pro vytvoření webových stránek nestačí, protože potřebujete prostor, kam uložíte všechny obrázky, dokumenty a další soubory.

Vytvořit stránky je možné i za několik dní. Záleží na tom, kolik obsahu budou stránky obsahovat a zda nám dodáte kompletní podklady nebo je musíme tvořit. Většinu stránek tvoříme do 14 dní a vše se odvíjí od schválení grafiky, dodání podkladů a průběžných plateb.

Pokud nemáte doménu pro svůj projekt, zajistíme její koupi včetně výběru kvalitního hostingu. 

Cena webových stránek se odvíjí od mnoha parametrů. Pokud to myslíte se svým businessem vážně, tak se neptáte, kolik to bude stát, ale kolik to vydělá. I našim cílem je pracovat na úspěšných projektech, kterými se pak můžeme pyšnit. 

Kvalitní webdesign je flexibilní (responzivní), aby fungoval jak na počítači, tak na mobilním telefonu nebo tabletu. Webová stránka se tak přizpůsobí velikosti obrazovky pro maximální uživatelský zážitek.

Počítač několikrát ročně aktualizujete, stejně jako mobil. S autem jezdí dvakrát ročně do servisu a doma uklízíte několikrát za měsíc. I webové stránky potřebují péči, jinak se “zapráší, zestárnou” a zpomalí se. Ale nebojte, my se vám o ně s péčí postaráme a zajistíme maximální výkon.

Hledání na internetu dnes probíhá převážně na mobilu. Pokud nemáte optimalizovaný web, máte velké obrázky, tak se stránky načítají dlouho. A zákazník čekat nebude, když konkurence je o pouhý klik vedle. Musíte proto zaujmout na první pohled, stejně jako v životě.

WordPress je nejpoužívanější redakční systém celosvětově díky své jednoduchosti. Je velice intuitivní, ale lidé často podlehnou mylné představě, že levná šablona postačí a vše zvládnou sami. Pokud ovšem chcete kvalitní webové stránky, které budou přivádět nové zákazníky a pomohou rozvíjet váš business, je nutné nastavit mnoho detailů, který odliší web od pořádného WEBu.

Online marketing, nebo také digitální marketing je třeba pro stránky, které jsou nové nebo mají malou návštěvnost. Pokud jsou stránky nové a nezabralo u nich zatím SEO optimalizace, tak je nutné je podpořit. A pokud už stránky máte a návštěvnost je minimální, je nutné zjistit, čím to je. Web proto analyzujeme, podíváme se na klíčová slova, linkbuilding a celou obsahovou strategii a podle toho navrhneme změny.

Chcete vyniknout mezi ostatními webovými stránkami konkurence. V tom případě musíme odhalit jejich slabiny a zapracovat je do vašeho webu, aby byl jedinečný jak do struktury, rozsahu tak i funkcí. Okopírované texty od konkurence vás navíc zařadí do propadliště dějin, protože vás Google i Seznam vyhodnotí jako duplicitní obsah. 

Všechny webové stránky důkladně testujeme již během jejich vývoje, abychom zajistili 100% funkčnost webových stránek a správné zobrazení na všech zařízeních. Protože každý detail rozhoduje o úspěchu či neúspěchu celého projektu.

SSL certifikát se stal novým standardem, který šifruje uživatelská data při přenosu. Například když Vám někdo posílá poptávku, objednává v e-shopu nebo si vytváří uživatelský účet. Jestli máte SSL certifikát poznáte podle toho, jestli se u Vaší webové prezentace načítá https (secured) nebo jen http.

Nezapomenutelný design čeká i na vás

+420 702 053 783

Po – Pá 8 – 17 hodin
odpovíme do 24 hodin

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021