Buďte inspirací a určujte styl

jak využít

instagram pro firemní účely?

instagram-mobile2

Mladé publikum

Můžete se prát o prostor s konkurenty nebo se zaměřit na mladou generaci a vychovat si tak zákazníky zítřka. My z Vás uděláme influencera v oboru.

Fotka hraje prim

Instagram je založený na fotografiích a je tak vhodný pro vizuální obsah. Čím hezčí fotky, tím větší dosahy a sdílení.

Buďte stále na očích

Instagram má stejně jako facebook funkci stories. Díky tomu se nová fotka zobrazí na mobilech hned nahoře na očích fanoušků. Zajistíme, že tak budete stále vidět.

#řeknitohashtagem

Pro instagram jsou typické hashtagy. Najdeme a vybereme ty, díky kterým budou Vaše příspěvky vidět.

kde začít

jak vypadá spolupráce?

instagram-mobile

Zjistíme
stávající stav

Podíváme se na vaši situaci a řekneme, jakých výsledků je reálné dosáhnout. Navrhneme nejlepší řešení, které má vysokou šanci na úspěch.

1

Stanovíme
společný cíl

Jasně si stanovíme, čeho se má dosáhnout, časový rámec a očekávané náklady. Jasně tak víte, jakých výsledků dosáhneme a co vás to bude stát.

2

Podle
vašich představ

Nastavíme spolupráci tak, aby přesně odpovídala vašim potřebám, představám a přáním. Průběžně vás informujeme o výsledcích a reagujeme na změny na trhu.

3

Spolupracujeme
dlouhodobě

Splněním cílů naše práce nekončí. Každý projekt se dále vyvíjí a je třeba o něj pečovat, rozvíjet ho. Dlouhodobý růst je náš hlavní cíl.

4

Ceník

Výsledná cena se určuje podle dodaných podkladů a očekávaných výsledků. Většina projektů na facebooku se pohybuje od 3 do 7 tisíc Kč měsíčně.

Úpravy

790 / hod
  • plánování příspěvků
  • úpravy kampaní
  • reportování
  • lajkování

Tvorba

1290 / hod
  • tvorba příspěvků
  • krizová komunikace
  • tvorba soutěží
  • tvorba kampaní

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

V několika zásadních bodech. Hlavním obsahem instagramu jsou fotografie a videa. Příspěvky na instagramu nemohou obsahovat odkazy. A na rozdíl od facebooku můžete přímo oslovit své fanoušky a máte jistotu, že jim zpráva neskončí v nevyžádané poště.
Jsme nachystáni i na tyto případy. Fotografie Vám můžeme nafotit, lze nějaké koupit i ve fotobance, nebo vytvoříme grafiky. Každou fotku navíc můžete rozřezat a použít tak dílčí části pro jednotlivé příspěvky.

Repost je to samé, co sdílení příspěvku na facebooku.

Hashtag (#) je anglické označení pro křížek. Na instagramu se používá k hledání, takže tak dokážete dostat svůj obsah ke svým zákazníkům.

Chcete i vy instagram pro firemní účely?

kontaktujte nás

imcerny cerny small

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno