Jak na firemní PF

Má ještě v dnešní době smysl vytvářet firemní PF? Věřte tomu, nebo ne - smysl to má velký. Nejen, že tímto gestem reprezentujete firmu, ale zároveň dáváte zákazníkovi vědět, že je pro vás důležitý. Pořád vám to přijde jako zbytečná práce? Nechte se přesvědčit, že to není jen staromódní přežitek.

Nový rok je synonymem nového začátku. A péče o zákazníky i obchodní partnery by měl být jedna z vašich priorit.  Udělejte jim radost a řeknete jim tímto gestem, jak moc si jich vážíte. Nepleťte si však novoročenku s možností využití prodeje. Zapomeňte však na to, že byste přidali do obálky i nějaký ten slevový kupon. Primární funkcí PF je potěšit, ne prodávat. Kupony si schovejte na jinou příležitost. 

Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com

Jak mají novoročenky vypadat?  

Záleží jen na vás, jakou formu PF si zvolíte. Možností je nespočet. Můžete si navrhnout kartičku jen s vytištěným logem, vymyslet k logu i originální text, nebo jen zvolit počítačovou animaci. Můžete si zvolit jakýkoliv tvar, metodu zpracování, umělecké vyjádření, on-line zaslání, osobní předání…

BIC PF 2020 2
Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com

Důležité je myslet na kvalitu a také na to, komu všemu budete novoročenky posílat/předávat. Nezapomeňte však, že nejvíce se stále cení osobní předání. Je nám ale jasné, že v případě velkého množství zákazníků nemáte šanci všechny osobně navštívit.

pf atadep1 1
Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com

Čeho se vyvarovat? 

Novoročenky si můžete vytvořit sami a inspirovat se můžete například v Canvě. Ale pokud si nejste jisti v kramflecích a na tvorbu novoročenek si netroufnete, nechte to na profesionálech. Prezentujete tím vaši firmu a kolující verše, které si posíláte s přáteli, nejsou úplně vhodnou formou pro firemní komunikaci.  Také myslete na to, že prosinec je jeden z nejchaotičtějších měsíců v roce. Překvapte sami sebe a naplánujte letos včasné odeslání novoročenek.  Uvidíte, že v očích zákazníků a partnerů jen tak nezapadnete. 

DSB PF 1
Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com
Exidex PF 1
Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com

Netroufáte si na to sami?  

Bojíte se, že nedokážete vymyslet originální text? Nejste si jisti grafickým zpracováním? Nebo jen nemáte na zpracování čas? Nechte to na nás. PF vám navrhneme, necháme vytisknout, ručně nadepíšeme adresy a postaráme se dokonce i o rozesílku. Chcete k PFku přidat i dárek? Žádný problém, pomůžeme vám ho vymyslet a v případě dostatečné časové rezervy i zrealizovat. Neváhejte nás kontaktovat.   

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Objevte další články

Design a grafika

Canva uvedla nové AI nástroje – je tu Brand New Era 

Ve čtvrtek 23. 3. proběhl výroční Canva Create Event s názvem Brand New Era, kde tento fenomenální nástroj představil 10 nových funkcí. No, jestli byla Canva doteď fenomenální, nyní se dostává na míle daleko svým konkurentům. Co si pro nás tedy Canva nachystala?

Číst více »