Buďte inspirací a určujte styl

Jak zefektivnit nábor na LinkedInu?

Dnes už není asi žádná osoba, která by nevěděla, co je LinkedIn. Dříve opomíjená sociální síť se těší velkému boomu. Aby taky ne. Velkou zásluhu na tom má samotná pandemie covid-19, která pořádně zamíchala kartami všech – zaměstnanců i samotných zaměstnavatelů. LinkedIn je sociální síť, která byla primárně vytvořena jako místo, které je zaměřené na pracovní trh a businessovou komunikaci. My se tentokrát zaměříme právě na možnosti vyhledávání nových talentovaných zaměstnanců.

Zpátky na blog

Máte LinkedIn? A můžeme ho vidět? 

LinkedIn umožňuje lidem sdělit o sobě takové informace, ke kterým byste se běžně nedostali. Ať už se jedná o jejich koníčky, smysl pro kreativitu, přístup k práci nebo projekty, na kterých pracovali. Právě díky těmto unikátnostem, které o sobě lidé vyplňují, si dokáží náborové firmy nebo HR vyfiltrovat ideální kandidáty na požadované pozice. Chcete to také umět? Ukážeme vám jak na to.  

Sales Navigator 

Sales Navigator je placená pokročilá funkce LinkedInu. Ta primárně slouží k rozšíření businessových možností. Ale také má funkci detailního filtrování, díky kterému si dokážete vytáhnout tu skupinu lidí, která vás skutečně zajímá. Jako bonus pro vás může také být, že první měsíc Sales Navigatoru je pro vás zdarma. Takže můžete filtr vyzkoušet, uložit si seznam a pak předplatné zrušit.  

Podle čeho všeho si můžete generování leadu nastavit? Záleží na vašich preferencích. Vyfiltrovat si můžete osoby podle pozice ve firmě, věku, velikosti firmy, ve které pracuje, regionu, státu, ale třeba také podle toho, kolik let mají zkušeností v oboru. Je potřeba nad sestavením filtru důkladně přemýšlet, aby vám vygeneroval skutečně relevantní kontakty. A pak už se můžete vrhnout do samotného oslovování. A záleží jen na vás, zda budete oslovovat kontakt po kontaktu, nebo zvolíte další užitečný nástroj, například automatizaci.  Ale o tom zase příště. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Objevte další články

Marketingová strategie

Jak na lokální marketing

si jisti, že nepodceňujete význam lokálního offline a online marketingu? Ať už jste malá, střední nebo velká firma, potřebujete sledovat aktuální marketingové trendy a změny. A v lokálním marketingu obzvlášť! Neustálý vývoj marketingových nástrojů pro vás může být překážkou v případě, že nezvládáte jejich tempo. Pojďme se teď společně podívat na to, co může vaši značku dostat do lepšího lokálního povědomí. 

Číst více »
Rady a tipy

Marketingové tipy pro školy 2022 aneb jak získat studenta

Přilákat zájemce o studium je stejně důležité jako najít vhodné zákazníky. Častý problém bývá ten, že většina škol stále spoléhá na “zastaralé” způsoby propagace skrze lokální média, jako jsou noviny, billboardy nebo rádio. Oproti těm stojí celá řada online nástrojů a marketingových strategií, které jsou mnohdy levnější, udržitelnější a především efektivnější. Pojďme si tedy projít řadu online marketingových nápadů pro školy, které nesmíte opomenout využít při získávání nových zájemců o studium.

Číst více »

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021