jak využít

mailové kampaně na maximum?

Vytvoříme obsah i strategii

Pro dosažení maximálního výsledku vytvoříme obsah, který lidi zajímá a navrhneme témata, strukturu i četnost celkové komunikace tak, abychom příjemce neotravovali.

Překonáme spamové filtry

Každý email testujeme, aby nekončil ve SPAMu a koši. Naše emaily získávají maximální možná hodnocení.

Automatizujeme procesy

Mailové kampaně dokážeme automatizovat, aby odešly přesně v ten okamžik, kdy je třeba. Vám pak stačí jen sledovat plody naší práce.

Zvýšíme konverzní poměr

Posílat slevy stále dokola omrzí každého. Zákazník není ovce a váží si osobního autentického přístupu.

Responzivní design

Taky se Vám stalo, že jste dostali email, který byl úplně rozhozený? A co jste si o té firmě mysleli? Tak přesně tomu se snažíme předejít.

kde začít

jak vypadá spolupráce?

Zjistíme
stávající stav

Podíváme se na Vaši situaci a řekneme, jakých výsledků je reálné dosáhnout. Navrhneme nejlepší řešení, které má vysokou šanci na úspěch.

1

Stanovíme
společný cíl

Jasně si stanovíme, čeho se má dosáhnout, časový rámec a očekávané náklady. Jasně tak víte, jakých výsledků dosáhneme a co Vás to bude stát.

2

Podle
Vašich představ

Nastavíme spolupráci tak, aby přesně odpovídala Vašim potřebám, představám a přáním. Průběžně Vás informujeme o výsledcích a reagujeme na změny na trhu.

3

Spolupracujeme
dlouhodobě

Splněním cílů naše práce nekončí. Každý projekt se dále vyvíjí a je třeba o něj pečovat, rozvíjet ho. Dlouhodobý růst je náš hlavní cíl.

4

ceník

Výsledná cena se určuje podle celkového rozsahu práce a dodaných pokladů.

Úpravy

790 / hod
  • plánování příspěvků
  • úpravy kampaní
  • reportování
  • lajkování

Tvorba

1290 / hod
  • tvorba příspěvků
  • krizová komunikace
  • tvorba soutěží
  • tvorba kampaní

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

Emailové kampaně jsou sice starým nástrojem, ale stále dosahují těch nejlepších výsledků. Úspěšná emailová kampaň splňuje 10% otevření emailu a následně 10% kliknutí na odkazy v mailu. Naše mailové kampaně jsou tvořeny tak, aby tyto výsledky byly vždy splněny.
Můžeme použít Vaše texty zvláště, pokud je tlak na nízkou cenu. Nemůžeme pak ale garantovat výsledek kampaně. Pokud je obsah v našich rukou, tak pro Vaše emailové kampaně vytvoříme texty, které jsou poutavé a krátké čili úderné. Zákazníkům tak šetříme čas a pomáháme k vyšší proklikovosti jednotlivých odkazů.
Můžete, ale nesmí to být na úkor příjemce. Grafické zpracování je důležité pro každého příjemce, protože mu pomáhá se v obsahu mailu zorientovat. Protože chceme zákazníky zaujmout, upravujeme každý email tak, aby byl jedinečný.
Každou emailovou kampaň podrobně sledujeme pomocí statistik, které Vám po skončení kampaně samozřejmě okomentované dodáme. Sami pak vidíte výsledek i co stálo za jeho úspěchem či neúspěchem. Na vyžádání Vám dodáme i statistiky v průběhu kampaně. Tyto statistiky ale u skryté kopie nemáte, takže výsledek můžete jen odhadovat.
Pokud chcete zvyšovat účinnost emailových kampaní, můžete segmentovat své zákazníky podle mnoha kritérií. Zákazníka, kterého zajímá kuchyňské nádobí, neohromíte s nabídkou zahradního nábytku. Personifikace emailových kampaní je hudbou budoucnosti, která přichází již nyní.
Nevíte kdy který email poslat a bojíte se, že budete zákazníky otravovat? Vytvoříme Vám procesní mapu a souhrn pravidel pro emailové kampaně tak, abyste věděli kdy poslat jaký typ emailu. Ať už jde o poděkování za nákup, další nabídku, novinky, návody a další.
Mailové kampaně zajistí přivedení lidí na Váš web či eshop. Pokud je vysoká míra prokliků, ale nízká konverze, bude problém u webových stránek.
Ano, můžete. Jako jejich dodavatel máte zákonný zájem na tom, aby se Vaši zákazníci dověděli o novinkách a vylepšeních. Pokud se ovšem z odběru odhlásí, pak jim už nesmíte poslílat nic.

Chcete i vy mailovou kampaň?

kontaktujte nás

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno