Buďte inspirací a určujte styl
Domů » Mikrosite

Mikrosite

Tvoříme

jedinečné profesionální inspirativní

MIKROSITE

website creative 1

Malé efektivní webovky pro produkt, službu nebo značku s co nejnižšími náklady? Přesně k tomu slouží microsite. Žádné řeči kolem, prostě jednoduchá stránka, která jasně představí třeba novou generaci notebooku a může také sloužit jako stěžejní část firemní prezentace pro menší firmu, živnostníka nebo freelancera.

Proč spolupracovat
s IMCerny?

Máme rádi výbornou kávu

Osobní přístup je naší prioritou. Proto vždy můžeme probrat všechny podrobnosti u dobré kávy nebo na virtuální schůzce. Záleží, co je Vám příjemnější.

Jsme empatičtí

Vcítíme se do vašich zákazníků a připravíme jim obsah, který se jim vryje do paměti.

Paušál i success fee

Stojíme si za svými výsledky, a proto kombinujeme měsíční paušál a success fee. 

Jsme féroví

Etika a morálka se v marketingu moc nevidí. Pro nás je to ctnost, díky které můžeme mít se svými klienty dlouhodobé vztahy. 

Pomáháme vám nejen online

Potřebujete připravit katalog pro offline využití? Hledáte zaměstnance nebo potřebujete poradit s obchodním modelem? Rádi vám pomůžeme.

Jsme kreativní až na půdu

Sledujeme trendy a nové grafické techniky. A poradíme si i pokud chcete jít proti proudu. 

Dojedeme za vámi až na okraj světa

Působíme po celé ČR a dokonce i v zahraničí. Nebojíme se zvednout zadek a přijet za vámi. A pokud není možné se setkat osobně, spojíme se online přes videohovor.

My tvoříme, vy vítězíte

Jsme hrdí na to, že tvoříme silné značky a firmy, které jsou úspěšné a dále se rozvíjí.

Vyprávíme příběhy

Většina textů se zaměřuje na produkt. My raději vyprávíme příběhy, protože jedině tak se zákazník ztotožní s vaší značkou.

Nasloucháme vám

Vaše názory a zkušenosti jsou pro nás důležité a zohledňujeme je do grafiky, webu i celých strategií.  

druhy rozmer staci 1

Co získáte ?

Funkčnost až na prvním místě

Mnoho webových stránek si zakládá na vzhledu úvodní stránky, ale nefunguje jim poptávkový formulář nebo košík. Jak si pak má zákazník objednat nějaké služby nebo produkty?

Jasný a přehledný web

Většina webů má problém, že nemá strukturované informace nebo má logické celky rozdělené do mnoha podstránek. Návštěvník se pak ztrácí, protože nemůže najít, co hledá.

Stránky, které rostou společně s vámi

Při tvorbě se nikdy neuchylujeme k laciným šablonám, které vás za rok či dva omezují. Tvoříme stránky, které se mohou snadno rozvíjet s vámi a šetříme tak budoucí náklady.

Sitemap – návod pro indexaci

Zajistíme, že každý web bude mít sitemap a generovat tak mapu pro snadnější indexaci pro Google a Seznam.

Integrace s dalšími systémy

Propojíme nový web jak s CRM, tak se systémy pro marketingovou automatizaci, ať dostanete ze svého businessu maximum.

Napojení google analytics

Je důležité vědět, jak se chovají vaši zákazníci, abyste věděli, co máte zlepšit. Napojíme váš web na analytics a zároveň nastavíme, ať získáte data, která potřebujete.

tvorba responzivnich stranek

V týmu 8 odborníků Vám zajistíme

Koncepce webu a strategie

Vše začíná posezením u kávy nebo online meetingem. Jaké cíle má váš web plnit? Chcete leady pro svoje podnikání, nebo jen hezkou prezentaci? Analyzujeme Váš business, cílové skupiny a to, jak Vás vyhledávají. Podle toho vytvoříme strategii, jak cílů dosáhnout a navrhneme vhodnou obsahovou strukturu a grafickou podobu, tzv, wireframe.

Moderní design webu a prototypování

Vytvoříme novou podobu designu webových stránek tak, aby vystihla Vaše hodnoty, vedla k naplnění cílů a odlišila Vás od konkurence. Případně vytvoříme i klikací prototyp, který si společně vyzkoušíme a doladíme, až budete s výsledným designem 100% spokojeni.

Výběr vhodných technologií

Každý web potřebuje něco jiného. Někdy potřebujete redakční systém, jindy ne. Poradíme Vám jak s výběrem kvalitního webhostingu, koupí domény nebo nastavením emailů.

Agilní vývoj

Záleží nám na tom, abyste měli možnost nahlížet do jednotlivých fází rozpracovaného projektu a viděli, že práce se skutečně děje. Předejdeme tak situacím, kdy se naše a vaše očekávání rozejdou kvůli zbytečnému nedorozumění. Nejenže jste součástí, ale dostanete web v prvotřídní technické kvalitě. 

Testování

Před předáním díla si potvrdíme, že je vše tak, jak má. Tester celý web zkontroluje a potvrdí, že nikde není chyba, která by odradila Vaše zákazníky a ovlivnila výsledné konverze. 

Správa webu a podpora

Spuštěním webu naše spolupráce nekončí. Stáváme se Vaší podporou a parťákem, který je připraven poskytnout další nápady, jak Vás business posunout dále. Výsledky monitorujeme a zajistíme kompletní marketing pro Váš business. Celá spolupráce tak teprve začíná.

Cena webových stránek

Webové stránky kombinují komunikaci texty, obrázky a animacemi na flexibilních stránkách vyladěných pro mobilní zařízení. Našim cílem je váš úspěch, a proto design v souladu s firemní identitou, intuitivní administrace a základní optimalizace je samozřejmostí. Webové stránky je možné doplnit i speciálními funkcemi jako jsou rezervace, online platby a automatizace procesů pro maximální uživatelský zážitek. To vše jde ruku v ruce s technickými požadavky na zabezpečení formou https a napojením na analytics pro měření výsledků. 

laptop google analytics

Rozpočet 5 000 Kč

V tomto rozpočtu vám školení, jak si web postavit vlastními silami, nebo poradenství v podobě stavebního dozoru tvorby webových stránek.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 10 000 - 20 000 Kč

Vyrobíme vám kvalitní webové stránky, ale nemáme prostor tvořit kvalitní obsah. Podklady si proto musíte připravit sami.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 25 000 - 50 000 Kč

Vytvoříme funkční a originální webové stránky díky moderním technologiím a letitým zkušenostem. Pomůžeme s obsahem nebo jej rovnou vytvoříme.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Máte dotazy?

Vytvořit stránky je možné i za několik dní. Záleží na tom, kolik obsahu budou stránky obsahovat a zda nám dodáte kompletní podklady nebo je musíme tvořit. Většinu stránek tvoříme do 1 měsíce, kdy k natažení času dochází kvůli reakční době klientů.

Ano, veškerý obsah Vám můžeme vytvořit. I tak však od Vás potřebujeme slyšet, jaké služby budete poskytovat, jaká je Vaše konkurenční výhoda apod. Většinou stačí jedno setkání, kde se Vás na jednotlivé věci vyptáme.
Při dokončení stránek si řekneme, o které části se chcete starat sami. My Vám k tomu natočíme krátká videa, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit. Videa můžete použít i v rámci firmy, takže můžete danou práci delegovat na své kolegy nebo zaměstnance.

Cena stránek se skládá ze 3 složek – naše práce, materiál a doména s hostingem. Materiálem se rozumí builder (nástroj pro tvorbu struktury a designu stránek), potřebné pluginy (například pro vícejazyčný web, zabezpečení a pod.). Čím více funkcí musí web umět, tím dražší potom bude. Naše práce se týká vytvoření jednotlivých stránek, správného nastavení jednotlivých komponent, nastavení responzivity a vložení obsahu, případně jeho tvorba. Pokud chcete na stránkách ušetřit, můžete si obsah vytvořit a vložit sami dle našich instrukcí nebo vzorových stránek a příspěvků.

Doménu si představte jako adresu (sídlo firmy). A hosting je prostor, neboli kancelář. Pokud máte jen doménu, tak to pro vytvoření webových stránek nestačí, protože potřebujete prostor, kam uložíte všechny obrázky, dokumenty a další soubory.

Vytvořit stránky je možné i za několik dní. Záleží na tom, kolik obsahu budou stránky obsahovat a zda nám dodáte kompletní podklady nebo je musíme tvořit. Většinu stránek tvoříme do 14 dní a vše se odvíjí od schválení grafiky, dodání podkladů a průběžných plateb.

Pokud nemáte doménu pro svůj projekt, zajistíme její koupi včetně výběru kvalitního hostingu. 

Cena webových stránek se odvíjí od mnoha parametrů. Pokud to myslíte se svým businessem vážně, tak se neptáte, kolik to bude stát, ale kolik to vydělá. I našim cílem je pracovat na úspěšných projektech, kterými se pak můžeme pyšnit. 

Kvalitní webdesign je flexibilní (responzivní), aby fungoval jak na počítači, tak na mobilním telefonu nebo tabletu. Webová stránka se tak přizpůsobí velikosti obrazovky pro maximální uživatelský zážitek.

Počítač několikrát ročně aktualizujete, stejně jako mobil. S autem jezdí dvakrát ročně do servisu a doma uklízíte několikrát za měsíc. I webové stránky potřebují péči, jinak se “zapráší, zestárnou” a zpomalí se. Ale nebojte, my se vám o ně s péčí postaráme a zajistíme maximální výkon.

Hledání na internetu dnes probíhá převážně na mobilu. Pokud nemáte optimalizovaný web, máte velké obrázky, tak se stránky načítají dlouho. A zákazník čekat nebude, když konkurence je o pouhý klik vedle. Musíte proto zaujmout na první pohled, stejně jako v životě.

Online marketing, nebo také digitální marketing je třeba pro stránky, které jsou nové nebo mají malou návštěvnost. Pokud jsou stránky nové a nezabralo u nich zatím SEO optimalizace, tak je nutné je podpořit. A pokud už stránky máte a návštěvnost je minimální, je nutné zjistit, čím to je. Web proto analyzujeme, podíváme se na klíčová slova, linkbuilding a celou obsahovou strategii a podle toho navrhneme změny.

SSL certifikát se stal novým standardem, který šifruje uživatelská data při přenosu. Například když Vám někdo posílá poptávku, objednává v e-shopu nebo si vytváří uživatelský účet. Jestli máte SSL certifikát poznáte podle toho, jestli se u Vaší webové prezentace načítá https (secured) nebo jen http.

Pojďme vytvořit skvělý web!

+420 702 053 783

Po – Pá 8 – 17 hodin
odpovíme do 24 hodin

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021