Obchodní samuraj

Jsme tým markeťáků, kteří boří zažité mýty. Našim hracím polem je online svět, kde pomáháme našim klientům se zviditelněním jejich projektů. S přehledem se ale orientujeme i v offlinu, a dokážeme tak vymyslet smysluplný rámec služeb pro naše zákazníky.  Máme tu volné místo pro člověka se strategickým uvažováním, který se nebojí nahlížet na věci jiným  způsobem.

Žádný kecy

koho hledáme?

Obchodního samuraje

Hledáme osobnost s týmovým duchem, kterou bude bavit chodit do práce, a se kterým si sedneme. Na této pozici uplatníš své obchodnické dovednosti. Výhodou (nikoliv podmínkou) ti budou předchozí zkušenosti z projektového řízení. případně tě zvládneme naučit, co bude potřeba.

Marketingový specialista

Ve své roli budeš naším salessupermanem/supermankou, který/á bude zodpovědný/á za navazování nových spoluprací a rozvíjení těch stávajících. Díky znalostem od nás získaných budeš moct klientovi nabídnout přesně to, co potřebuje. Za zády ti budeme stát my, projekťáci, kteří ti budou pomocnou rukou ve chvíli, kdy ji budeš potřebovat.  Díky tvému neustálému kontaktu s klienty, ať už novými, či stálými, budeš reprezentovat firmu, srozumitelně vysvětlovat v čem jsme inovativní, a v čem se lišíme od konkurence.  Z obchodního potenciálu přidělených leadů vytěžíš maximum. 

remote či home office – my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém.

otevřená komunikace aneb chceme slyšet tvůj názor – Máš nápad na zlepšení a jak posunout naši firmu ještě dál? I když bude crazy, ale bude dávat smysl, jsme pro. Záleží nám na tom, co si myslíš. 

neustále se vzdělávat – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti spolu sdílíme na společných poradách a snídaních. 

Teambuilding – Máme se rádi, vzájemně se podporujeme a chceme se poznávat i mimo pracovní prostředí.

Flexibilní pracovní doba – potřebuješ odejít dřív nebo chceš pracovat z postele? Pokud máš výsledky, tak co ti brání? 

Prostředí férové firmy – Nehrneme se za každou cenu do zakázek, kterým nevěříme. Naše práce musí dávat smysl, a proto si vybíráme na čem chceme pracovat. 

Tým zkušených kreativců – Máme pestré portfolio, na které můžeme být hrdí. Mezi naše klienty se řadí Mall TV, Autonapůl a mnoho dalších. 

Je samostatná a aktivní jednotka – dostaneš volnou ruku, výsledky by měly mluvit za tebe. 

Co řekne, to platí – máš organizační schopnosti, zvládáš time management a dotahuješ své úkoly do konce. 

je reprezentativní – jednání se zákazníky ti nedělá problém, firmu zvládneš bez problému představit a reprezentovat

má myšlení mimo skripta – zvládá myslet “out of the box”. Naslouchá klientovi a umí vytvořit nabídku na míru tak, jak bude pro zákazníka nejlepší. Je přirozeným talentem, kterému/které bude záležet na kvalitním vztahu s klientem. 

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

Ihned. Schopných lidí si musí člověk vážit.

Pošli svůj LinkedIn profil nebo životopis / CV / Curriculum Vitae na [email protected] Pokud dočteš tento dotaz do konce, tak zjistíš, že by bylo dobré připojit i nějaké krátké povídání, proč si máme vybrat zrovna tebe. 

Sami nesnášíme, když s námi druhá strana nekomunikuje, takže nejpozději do týdne odpověď bude. Ať pozitivní, či negativní. 

Chcete znát důvod? Napište nám. Není nic horšího než nevyžádaná zpětná vazba. Případnou agresivní reakcí však svou šanci na přijetí rozhodně nezvýšíte.

Jeden ze způsobů jak zaujmout je vyvolat ve čtenáři zájem pomocí tajemství. Kdo má o práci skutečně zájem, doví se to na pohovoru. Dobře odvedené práce si ceníme.

Chceš být součástí týmu?

pošli své CV

Lubomír Černý

ředitel

[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno