Buďte inspirací a určujte styl

PANTONE barva roku 2022

Červená, modrá, nebo černá? Ani jedna. Barvou roku pro letošní rok se stala fialová s kódem 17-3938 a názvem Very Peri. Co vyjadřuje a jak ji kombinovat s ostatními barvami? Čtěte dále.  

Zpátky na blog

Very Peri není jen obyčejná fialová barva. Vyjadřuje odvážnost, podporuje osobní vynalézavost a rozvíjí kreativitu. Kromě toho vyjadřuje snoubení dnešního digitálního světa se světem reálným. Zároveň se jedná o úplně první barvu, kterou společnost PANTONE kdy vytvořila.   

Barevný model  

Pantone: PANTONE 17-3938 TPG 
RGB: 102, 103, 171 
HEX/HTML: #6667AB 
CMYK (přibližné): 40, 40, 0, 33

barva roku 2022 very peri
Zdroj: www.pantone.com 

S jakými barvami ji kombinovat?  

Ať už se chystáte navrhovat letáček, roll-banner nebo jiné propagační materiály, energetickou barvu Very Peri nesmíte vynechat.  
Na první pohled možná Very Peri nepůsobí jako všestranná barva, ale opak je pravdou. Pojďme si společně ukázat barevné odstíny, se kterými Very Peri tvoří impozantní barevné kombinace. 

Balancing Act  

paleta very peri kombinace
Zdroj: www.pantone.com 

Wellspring 

paleta very peri kombinace 2
Zdroj: www.pantone.com 

The Star Of The Show 

paleta very peri kombinace 3
Zdroj: www.pantone.com 

Amusements 

paleta very peri kombinace 4
Zdroj: www.pantone.com 

Jak už tušíte, Very Peri ve svém klasickém odstínu je velmi široce použitelná. Vynikne v bohaté paletě barev od zelené až po žlutou. Proto se nebojte následovat trendy a zařadit tuto barvu do svého projektu.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Objevte další články

Podcast

6 nejzajímavějších českých podcastů o marketingu a podnikání

Podcast. Dnes už pravděpodobně není nikdo, kdo by nevěděl, o co se jedná. Není divu. Podcasty zažívají v České republice doslova boom. Jaké jsou jejich výhody? Můžete si je pustit kdekoliv, při jakékoliv činnosti a dokonce nemusíte být ani online. Jsme velcí milovníci podcastů, proto jsme se vám rozhodli představit 6 nejzajímavějších podcastů o marketingu a podnikání, které za to z našeho pohledu rozhodně stojí. Tak jdeme na to!

Číst více »
Webové stránky

Cookies pouze s aktivním souhlasem. Nové změny od 1. ledna 2022.

V poslanecké sněmovně byla schválena novela zákona o sběru osobních dat uživatelů na internetu. Tyto změny se dotknou každého z vás, kdo na svých stránkách nebo v aplikacích používáte běžné nástroje jako jsou měření návštěvnosti, sběr statistik, nebo třeba nabízení podobných produktů podle uživatelského chování. A logicky se to týká i e-shopů. Až do konce roku 2021 můžete cookies sbírat a ukládat tak, jak jste byli dosud zvyklí. Od nového roku se však pravidla změní. 

Číst více »
Rady a tipy

Jak udělit nebo odebrat oprávnění do Business Manageru a reklamního účtu

Ještě před několika lety se Business Manager používal hlavně ve větších firmách, kde měli na starost několik Facebookových stránek nebo reklamních účtů. Aktuálně však ušetří práci i při správě jediného firemního profilu. Nabízí totiž spoustu univerzálních nástrojů. Můžete spravovat vícero reklamních účtů a profilů na jednom místě, využívat nástroje jako například Facebook Analytics, nebo lépe zabezpečit své účty. Jako obrovský bonus můžete brát i to, že k přehledům se snadno dostanou i další vámi jmenovaní uživatelé nebo partneři. A platí to jak pro Facebook, tak i pro Instagram. 

Číst více »
Rady a tipy

Deset bodů, jak zatraktivnit LinkedIn

I když LinkedIn vznikl primárně pro hledání pracovníků a pracovních příležitostí, stejně jako další sociální sítě se rychle rozvíjí. Mnohé možná napadne otázka, zda je LinkedIn správnou sociální sítí pro navazování obchodních vztahů. Za nás určitě ano. Abyste však dosáhli svého cíle, kvůli kterému jste na LinkedIn přišli, je potřeba dodržet několik pravidel právě proto, aby TEN váš účet byl dostatečně atraktivní. My se na něj nyní společně podíváme.

Číst více »

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021