Buďte inspirací a určujte styl

PANTONE barva roku 2022

Červená, modrá, nebo černá? Ani jedna. Barvou roku pro letošní rok se stala fialová s kódem 17-3938 a názvem Very Peri. Co vyjadřuje a jak ji kombinovat s ostatními barvami? Čtěte dále.  

Zpátky na blog

Very Peri není jen obyčejná fialová barva. Vyjadřuje odvážnost, podporuje osobní vynalézavost a rozvíjí kreativitu. Kromě toho vyjadřuje snoubení dnešního digitálního světa se světem reálným. Zároveň se jedná o úplně první barvu, kterou společnost PANTONE kdy vytvořila.   

Barevný model  

Pantone: PANTONE 17-3938 TPG 
RGB: 102, 103, 171 
HEX/HTML: #6667AB 
CMYK (přibližné): 40, 40, 0, 33

barva roku 2022 very peri
Zdroj: www.pantone.com 

S jakými barvami ji kombinovat?  

Ať už se chystáte navrhovat letáček, roll-banner nebo jiné propagační materiály, energetickou barvu Very Peri nesmíte vynechat.  
Na první pohled možná Very Peri nepůsobí jako všestranná barva, ale opak je pravdou. Pojďme si společně ukázat barevné odstíny, se kterými Very Peri tvoří impozantní barevné kombinace. 

Balancing Act  

paleta very peri kombinace
Zdroj: www.pantone.com 

Wellspring 

paleta very peri kombinace 2
Zdroj: www.pantone.com 

The Star Of The Show 

paleta very peri kombinace 3
Zdroj: www.pantone.com 

Amusements 

paleta very peri kombinace 4
Zdroj: www.pantone.com 

Jak už tušíte, Very Peri ve svém klasickém odstínu je velmi široce použitelná. Vynikne v bohaté paletě barev od zelené až po žlutou. Proto se nebojte následovat trendy a zařadit tuto barvu do svého projektu.  

Facebook
Twitter
LinkedIn

Objevte další články

Sociální sítě

6 kroků, jak snadno začít se sociálními sítěmi 

Vy ještě nejste na sociálních sítích? Pokud chcete svůj business dál budovat, je to velká chyba. Sociální sítě nabízí moderní, rychlý a značně rozšířený způsob komunikace mezi značkou a zákazníkem. Pokud je nevyužíváte, pak možná jen nevíte jak začít. V našem článku najdete pětici základních a nutných kroků, jak do světa sociálních sítí vstoupit a neztratit se. Pojďme na to. 

Číst více »
Copywriting

9 tipů, jak ZDARMA zvýšit návštěvnost článků

Stále hledáte cesty, jak optimalizovat blog tak, abyste oslovili více čtenářů? Pouze vyčkáváte, že si vaše články publikum najde samo nebo vkládáte nemalé finance do propagace? Existují i jiné cesty. V tomto článku si ukážeme 9 osvědčených tipů, jak zdarma a jednoduše zvýšit počet čtenářů. 

Číst více »
Webové stránky

7 tipů, jak správně optimalizovat landing page  

Landing page je samostatná stránka, která má v marketingu jediný účel – proměnit návštěvníka v zákazníka. Ten však splní jen pokud je správně optimalizovaná. Pojďme se společně podívat na 7 tipů a rad, jak zefektivnit landing page naplno.

Číst více »
Uncategorized

Už nevíte, co sdílet na sociálních sítích? Inspirujte se a přidávejte na svůj profil fotografie ze zákulisí

Oživte content tím, že necháte sledující nahlédnout pod pokličku vaší firmy. Zvýšíte tak nejen angažovanost u příspěvků, ale zároveň rychleji vybudujete loajalitu ke značce. Jaké příspěvky sdílet, abyste umožnili svým sledujícím nahlédnout do každodenního života ve firmě? Máme pro vás několik tipů!

Číst více »
Marketingová strategie

Jak na lokální marketing

Jste si jisti, že nepodceňujete význam lokálního offline a online marketingu? Ať už jste malá, střední nebo velká firma, potřebujete sledovat aktuální marketingové trendy a změny. A v lokálním marketingu obzvlášť! Neustálý vývoj marketingových nástrojů pro vás může být překážkou v případě, že nezvládáte jejich tempo. Pojďme se teď společně podívat na to, co může vaši značku dostat do lepšího lokálního povědomí. 

Číst více »

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021