Buďte inspirací a určujte styl

Předplatné na Instagramu aneb Instagram již nebude zcela zdarma

Instagram mění pravidla hry. V budoucnu budete muset za exkluzivní obsah od svých oblíbených influencerů zaplatit. Co všechno zůstává zdarma? To se ihned dozvíte.

Zpátky na blog

Stejně jako sociální síť Twitter začne Instagram od uživatelů vybírat každý měsíc poplatky za nové funkce. Tato nová změna se setkává se smíšenými reakcemi uživatelů, kteří jsou nespokojeni s tím, že budou muset platit za to, k čemu měli vždy přístup i předtím zdarma. Z pohledu tvůrce kvalitního obsahu je toto však logický krok, protože inspirují lidi po celém světě.  

Jaké placené funkce nejspíš brzy přibydou i na vašem Instagramu?

  • předplatné VIP živého vysílání
  • předplatné VIP příběhů
  • odznaky odběratelů – aby tvůrci mohli snadno rozpoznat, kdo je jejich ,,věrný fanoušek, uvidí u zpráv a komentářů odznak odběratele

Jak to celé vlastně funguje?

Díky předplatnému na Instagramu mohou tvůrci vytvořit hlubší spojení se svými největšími fanoušky a zvýšit tak svůj měsíční příjem tím, že předplatitelům poskytnou přístup k VIP obsahu a výhodám. A to vše na stejné platformě, kde s nimi již komunikují. Zda si influencer bude chtít tuto novou funkci na Instagramu zavést i na svém profilu, to už je zcela na něm. Stejně tak jako výše předplatného, která ovšem musí být mezi v rozmezí 0,99 $-99,99 $ (22 Kč -2200 Kč) za měsíc.  


Pokud si ihned chcete vyzkoušet, jak předplatné funguje, můžete! Aktuálně Meta testuje tuto novou funkci u 10 amerických influencerů, například u @jordanchiles, @jackjerry nebo @bunnymichael.   

business instagram
Ukázka předplatného na Instagramu. Zdroj: business.facebook.com

Kdy bude spuštěno předplatné na Instagramu všem tvůrcům ještě nebylo oznámeno, ale předpokládá se, že by tomu tak mohlo být už v druhé polovině roku 2022.  

Zdroj: business.instagram.com  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Objevte další články

Marketingová strategie

Jak na lokální marketing

si jisti, že nepodceňujete význam lokálního offline a online marketingu? Ať už jste malá, střední nebo velká firma, potřebujete sledovat aktuální marketingové trendy a změny. A v lokálním marketingu obzvlášť! Neustálý vývoj marketingových nástrojů pro vás může být překážkou v případě, že nezvládáte jejich tempo. Pojďme se teď společně podívat na to, co může vaši značku dostat do lepšího lokálního povědomí. 

Číst více »
Rady a tipy

Marketingové tipy pro školy 2022 aneb jak získat studenta

Přilákat zájemce o studium je stejně důležité jako najít vhodné zákazníky. Častý problém bývá ten, že většina škol stále spoléhá na “zastaralé” způsoby propagace skrze lokální média, jako jsou noviny, billboardy nebo rádio. Oproti těm stojí celá řada online nástrojů a marketingových strategií, které jsou mnohdy levnější, udržitelnější a především efektivnější. Pojďme si tedy projít řadu online marketingových nápadů pro školy, které nesmíte opomenout využít při získávání nových zájemců o studium.

Číst více »
LinkedIn

Jak zefektivnit nábor na LinkedInu?

Dnes už není asi žádná osoba, která by nevěděla, co je LinkedIn. Dříve opomíjená sociální síť se těší velkému boomu. Aby taky ne. Velkou zásluhu na tom má samotná pandemie covid-19, která pořádně zamíchala kartami všech – zaměstnanců i samotných zaměstnavatelů. LinkedIn je sociální síť, která byla primárně vytvořena jako místo, které je zaměřené na pracovní trh a businessovou komunikaci. My se tentokrát zaměříme právě na možnosti vyhledávání nových talentovaných zaměstnanců.

Číst více »

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021