Předvánoční kampaň pro mediální skupinu Pohoda

klient

Rádio Dálnice

Mediální skupina Pohoda, do které patří hned několik televizí a rádií – například Rádio Čas, Rádio Čas Rock, Retro TV a další, chtěla podpořit povědomí o nové stanici a zvýšit poslechovost primárně skrze online rádio. Rádio Dálnice se liší od jiných dopravních rádií tím, že nečekají až skončí písnička, ale hlásí dopravní zprávy hned!

mockup dalnice final
mockupicek

řešení

Jak jsme pomohli?

Cílem kampaně bylo podpořit povědomí o rádiu a zvýšit tak jeho poslechovost. Spustili jsme předvánoční brandovou kampaň, která vyvrcholila soutěží o dálniční známku. Celou dobu jsme publikovali obsah s řidičskou tématikou tak, abychom oslovili právě tuto cílovou skupinu.

výsledek

Přivedli jsme mnoho nových posluchačů!

Díky naší kampani se počet fanoušků zvýšil o 1250 %. Celkově se o rádiu Dálnice dozvědělo 270 tisíc nových potenciálních posluchačů.
Ipad Mockup Psd

výsledky bez kompromisů?

Naší specializací je komunikace. Dokážeme proto stylově kombinovat svět online a offline tak, abychom maximalizovali výsledky. V případě, že rozjíždíte nový projekt nebo chcete restartovat stávající projekt, kontaktujte nás a najdeme unikátní řešení, které bude odpovídat přesně Vašim potřebám a přáním.

inspirace

případové studie

imcerny cerny small

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno