Buďte inspirací a určujte styl

Proč si nás vybrat

S námi máte své podnikání pod kontrolou

Zajistíme vám komplexní strategické řešení od grafiky a textů, až po weby a sociální sítě. 

10 let zkušeností

Již 10 let se věnujeme webovým stránkám a za tu dobu jsme realizovali stovky webových a firemních stránek, prezentací a projektů.

Nikoli dokonalost, ale neustálý pokrok

Tak jako se neustále vyvíjí digitální svět, tak i my si neustále udržujeme přehled v moderních trendech pomocí školení a inspirace v zahraničí. 

Nové postupy zkoušíme nejdříve na sobě

Získané dovednosti testujeme nejdříve na sobě a teprve, když vidíme, že fungují, tak je zpracováváme pro klienty.

Máme rádi výbornou kávu

Osobní přístup je naší prioritou. Proto vždy můžeme probrat všechny podrobnosti u dobré kávy nebo na virtuální schůzce. Záleží, co je Vám příjemnější.

Web, který nemá deprese

Znáte to. Když jen pracujete a neodpočinete si, zhroutíte se. A s webem je to stejné. Zaměřujeme se na to, aby váš web dostal péči, kterou si zaslouží a nezhroutil se po roce užívání. 

Marketing s přesahem do psychologie

Máme přesah do marketingu, takže uvažujeme, jak se bude chovat zákazník a aby byl váš business úspěšný.

Soutěž právně správně

Uspořádat soutěž není těžké, horší je to s legislativou a podmínkami na Facebooku. Ohlídáme, že vše proběhne bez komplikací a neriskujete zablokování svého firemního profilu.

První volba, když chcete soutěž

Máme bohaté zkušenosti se soutěžemi tipovacími, fotosoutěžemi i brandovými soutěžemi. Víme proto, jak nasbírat nejen fanoušky, ale i zákazníky a zvýšit tak prodeje. 

Jsme féroví

Etika a morálka se v marketingu moc nevidí. Pro nás je to ctnost, díky které můžeme mít se svými klienty dlouhodobé vztahy. 

Důvěra a zkušenosti

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro marketing. Od roku 2012 jsme pomohli již více než 200 firmám nebo projektů stát se úspěšnými.

Kompletní offline a online komunikace

Marketing je pro nás životní styl bez ohledu na to, zda se odehrává ve virtuálním nebo reálném světě. Proto vám zabezpečíme kompletní prezentační, komunikační a marketingové aktivity.

2 / 6123456

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021