Buďte inspirací a určujte styl

Reels Play Bonus aneb za Reels na Instagramu dostanete už brzy zaplaceno 

Jak namotivovat tvůrce, aby byla jejich tvorba intenzivnější? Jednoduše. Zaplatit jim za to. To je hlavní myšlenka společnosti Meta, kterou chce aplikovat na nejžádanější formát na Instagramu – Instagram Reels. Cílem je nedělat rozdíly mezi malými a velkými tvůrci, takže šanci si vydělat nějakou tu korunu navíc budou mít všichni. Do České republiky placená varianta Instagram Reels zatím nedorazila, ale bude!

Klíčový trend současnosti na sociálních sítích 

Video je aktuální klíčovou zbraní téměř všech sociálních sítí. Dle statistik společnosti Meta u videa tráví lidé víc než 20 % z času, který tráví na Instagramu. V případě Facebooku se pak jedná dokonce o 50 %! Inspirace u TikToku je jasná, konkurence tím pádem velká a je potřeba kout železo, dokud je žhavé. I proto Meta nezahálí a snaží se tvůrce motivovat a přetáhnout je tak na své sociální sítě. 

za reels dostanete zaplaceno
zdroj: www.socialmediatoday.com

Kolik máte sledujících? Na tom nezáleží 

Šanci, jak dostat za svá Reels zaplaceno, budou mít všichni. I vy. Funkce prozatím není aktuálně podmíněna počtem sledujících uživatelů, ale zároveň nebylo ani oznámeno, jak bude vše fungovat v praxi. Jisté zatím jen je, že veškeré přehledy a informace ohledně Reels, získají tvůrci na stránce Reels Play Bonus Insight, kterou najdou na Facebooku. Jakmile Meta vydá aktualizace, dáme vám vědět! 😉 

Co na tu to novinku říkáte? Vytváříte rádi Reels, nebo spíš patříte do skupiny sledujících? Pochlubte se nám.  

Facebook
Twitter
LinkedIn

Objevte další články

Sociální sítě

Jak budovat značku na LinkedInu v roce 2022?

Než začnete vymýšlet sáhodlouhé firemní strategie, zamyslete se nad tím, jakému okruhu lidí vaši značku skrze Linkedin představujete. Kdo vaši firmu vlastně sleduje? Jsou to jen vaši zákazníci? Ano, určitě jsou velkým kusem pomyslného “koláče sledovanosti”, ale je důležité si uvědomit, že je to pouze určité procento z celku. Myslete i na zaměstnance, budoucí zaměstnance, investory, partnery, influencery… Co jim chcete skrze vaši značku ukázat? Jakým způsobem chcete, aby váš obsah zaujal? Jak se vlastně chcete prezentovat?

Číst více »
Sociální sítě

Instagram Reels – šablony a hudba

Chcete začít s Instagram Reels a hledáte inspiraci? Pojďte se spolu s námi podívat na funkce, které Instagram spustil teprve nedávno a můžou se vám při tvorbě hodit. Tak jdeme na to!

Číst více »
Design a grafika

Výhody a nevýhody Adobe Express 

Hledáte bezplatný grafický nástroj podobný Canvě? Pokud ano, pak by pro vás mohl být ideálním řešením Adobe Express. Tento nástroj od společnosti Adobe můžete využívat zdarma k vytváření profesionálně vypadajících návrhů. Má snadno použitelné rozhraní a nabízí spoustu funkcí jak pro amatéry, tak i pro profesionály.  

Číst více »
Sociální sítě

6 kroků, jak snadno začít se sociálními sítěmi 

Vy ještě nejste na sociálních sítích? Pokud chcete svůj business dál budovat, je to velká chyba. Sociální sítě nabízí moderní, rychlý a značně rozšířený způsob komunikace mezi značkou a zákazníkem. Pokud je nevyužíváte, pak možná jen nevíte jak začít. V našem článku najdete pětici základních a nutných kroků, jak do světa sociálních sítí vstoupit a neztratit se. Pojďme na to. 

Číst více »
Copywriting

9 tipů, jak ZDARMA zvýšit návštěvnost článků

Stále hledáte cesty, jak optimalizovat blog tak, abyste oslovili více čtenářů? Pouze vyčkáváte, že si vaše články publikum najde samo nebo vkládáte nemalé finance do propagace? Existují i jiné cesty. V tomto článku si ukážeme 9 osvědčených tipů, jak zdarma a jednoduše zvýšit počet čtenářů. 

Číst více »