Reels Play Bonus aneb za Reels na Instagramu dostanete už brzy zaplaceno 

Jak namotivovat tvůrce, aby byla jejich tvorba intenzivnější? Jednoduše. Zaplatit jim za to. To je hlavní myšlenka společnosti Meta, kterou chce aplikovat na nejžádanější formát na Instagramu – Instagram Reels. Cílem je nedělat rozdíly mezi malými a velkými tvůrci, takže šanci si vydělat nějakou tu korunu navíc budou mít všichni. Do České republiky placená varianta Instagram Reels zatím nedorazila, ale bude!

Klíčový trend současnosti na sociálních sítích 

Video je aktuální klíčovou zbraní téměř všech sociálních sítí. Dle statistik společnosti Meta u videa tráví lidé víc než 20 % z času, který tráví na Instagramu. V případě Facebooku se pak jedná dokonce o 50 %! Inspirace u TikToku je jasná, konkurence tím pádem velká a je potřeba kout železo, dokud je žhavé. I proto Meta nezahálí a snaží se tvůrce motivovat a přetáhnout je tak na své sociální sítě. 

za reels dostanete zaplaceno
zdroj: www.socialmediatoday.com

Kolik máte sledujících? Na tom nezáleží 

Šanci, jak dostat za svá Reels zaplaceno, budou mít všichni. I vy. Funkce prozatím není aktuálně podmíněna počtem sledujících uživatelů, ale zároveň nebylo ani oznámeno, jak bude vše fungovat v praxi. Jisté zatím jen je, že veškeré přehledy a informace ohledně Reels, získají tvůrci na stránce Reels Play Bonus Insight, kterou najdou na Facebooku. Jakmile Meta vydá aktualizace, dáme vám vědět! 😉 

Co na tu to novinku říkáte? Vytváříte rádi Reels, nebo spíš patříte do skupiny sledujících? Pochlubte se nám.  

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Objevte další články

Design a grafika

Canva uvedla nové AI nástroje – je tu Brand New Era 

Ve čtvrtek 23. 3. proběhl výroční Canva Create Event s názvem Brand New Era, kde tento fenomenální nástroj představil 10 nových funkcí. No, jestli byla Canva doteď fenomenální, nyní se dostává na míle daleko svým konkurentům. Co si pro nás tedy Canva nachystala?

Číst více »