Buďte inspirací a určujte styl

uděláte nám

školení na míru?

ruka2

Praxe na prvním místě

Nudná teorie a na praxi zbývá jen málo času? To na našich školeních nehrozí. Zakládáme si na tom, aby minimálně 50 % času byla praktická cvičení, protože jen tak si to skutečně zapamatujete.

V jazyku vašeho kmene

Školení upravujeme vždy podle cílové skupiny. Pro nás není důležitá odborná terminologie, ale to, že budete s nástrojem správně pracovat.

Individuálky i skupiny

Máme bohaté zkušenosti jak s individuálními, tak skupinovými školeními. Obsah proto přizpůsobíme tak, aby jsme klíčové oblasti probrali, procvičili a po školení došlo ke změnám i u Vás ve firmě.

Trénink dělá mistra

Školením naše spolupráce nekončí. Jsme schopni vymyslet dlouhodobý individuální plán tak, aby jste dosáhli v marketingu odborné úrovně.

kde začít

jak vypadá spolupráce?

mobil facebook

Zjistíme
stávající stav

Podíváme se na vaši situaci a řekneme, jakých výsledků je reálné dosáhnout. Navrhneme nejlepší řešení, které má vysokou šanci na úspěch.

1

Stanovíme
společný cíl

Jasně si stanovíme, čeho se má dosáhnout, časový rámec a očekávané náklady. Jasně tak víte, jakých výsledků dosáhneme a co vás to bude stát.

2

Podle
vašich představ

Nastavíme spolupráci tak, aby přesně odpovídala vašim potřebám, představám a přáním. Průběžně vás informujeme o výsledcích a reagujeme na změny na trhu.

3

Spolupracujeme
dlouhodobě

Splněním cílů naše práce nekončí. Každý projekt se dále vyvíjí a je třeba o něj pečovat, rozvíjet ho. Dlouhodobý růst je náš hlavní cíl.

4

Ceník

Výsledná cena se určuje podle dodaných podkladů a očekávaných výsledků. Většina projektů na facebooku se pohybuje od 3 do 7 tisíc Kč měsíčně.

Úpravy

790 / hod
  • plánování příspěvků
  • úpravy kampaní
  • reportování
  • lajkování

Tvorba

1990 / hod
  • tvorba příspěvků
  • krizová komunikace
  • tvorba soutěží
  • tvorba kampaní

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

Firemní facebook není zdroj nových zákazníků. Jedná se o nový způsob komunikace převážně se stávajícími zákazníky, jen Vám místo emailu nebo zavolání napíší do chatu. Vaší zákazníci chtějí poznat i zákulisí, co se skrývá za Vaší snahou a úspěchem. A právě k tomu slouží firemní facebook. Bavte své zákazníky, odhalte se a získejte loajalitu a věrnost.

Deaktivovat ho. Lepší než mít nestaraný firemní facebook je nemít žádný. A pokud ho i přes to chcete nechat aktivní, můžeme se domluvit na spolupráci a starat se o váš firemní facebook.

Na Facebooku o sobě každý dává mnoho informací, co rád čte, co rád poslouchá, kam rád chodí. Díky tomu je možné zjistit mnoho zajímavých informací o Vašich zákaznících. Díky tomu je facebook jedním z nejlepších nástrojů pro cílení a cílenou reklamu.

Někdy se může stát, že se objeví nespokojený zákazník, který vám kazí dobré jméno. Víme, jak s takovými lidmi komunikovat. Nenecháme se strhnout emocemi, přesuneme komunikaci z veřejné do soukromé a snažíme se dosáhnout smírného výsledku.

S obrázky je to na sociálních sítích složité. Správně byste měli mít jen své obrázky, případně je koupit z fotobanky. Obrázky totiž prodávají. Hlídáme to za Vás a obrázky citujeme.

Skupiny jsou zcela novým způsobem komunikace s fanoušky na sociálních sítích. Skupiny existují již dlouho, nicméně nyní v nich lidé hledají názory a zkušenosti ostatních, což je prostor pro firmy, kde se správně prezentovat. Stačí pozvat všechny Vaše fanoušky, zaměřit se na komunikaci, interaktivitu a šířit povědomí o skupině.

Díky obsahu, který generujete na sociálních sítích můžete snadno směřovat fanoušky na své webové stránky a změnit je ve své zákazníky. Nové externí odkazy tak pomáhají i v rámci SEO optimalizace Vašich stránek.

Díky jednoduchosti tohoto nástroje rychle získáte několik stovek emailových kontaktů (nebo telefonů) na všechny soutěžící, které potom můžete použít pro mailové kampaně. Zároveň je možné do formuláře požadovat i lokalitu, věk, či cokoliv jiného Vás napadne a potřebujete pro lepší práci se zákazníky.

Fotosoutěž funguje na podobném principu jako soutěž, nicméně cílem není vyplnění jednoduché otázky, ale nahrání fotky. Ale POZOR! Tím, že musí soutěžící udělat tu správnou fotku a nahrát ji do soutěže vyžaduje více práce! Proto výsledek bývá často nižší než u klasické soutěže na sociálních sítích.

Od klient často slýcháme, co máme zvolit jako výhru? Pokud chcete hodně LAJKŮ a emailů, zvolte něco, co chce každý. Nejlépe elektroniku. Otázkou ovšem je, co s takovými emaily, když soutěží každý včetně těch, kteří nejsou mými zákazníky. Pokud však zvolíte svůj produkt / službu, budete mít méně emailů i fanoušků, ale víte přesně, že jsou to Vaši zákazníci.

U každé soutěže je nutné počítat se skalními fanoušky a chronickými soutěžiteli. Proto databázi před losováním čistíme o duplicitní emaily, aby měl šanci na výhru každý (a nejen ten, který má 15 emailů). Tím zajistíme, že budete mít jasný přehled o REÁLNÝCH výsledcích.

Chcete i vy facebook pro firemní účely?

kontaktujte nás

imcerny cerny small

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno