jak využít

soutěže pro firemní účely?

Získáme kontakty na nové zákazníky

Soutěžemi dokážeme nasbírat i několik stovek fanoušků či emailů, s kterými pak lze pracovat i v rámci mailových kampaní.

Zapojíme stávající zákazníky

Jak připomenout stávajícím zákazníkům, že existujete? Vytvoříme soutěž, která zapojí každého. Protože kdo si hraje, nezlobí!

Budujeme loajalitu ke značce

Pravidelnými soutěžemi se Vaše značka dostane snadno do podvědomí Vašich zákazníků, takže budou loajálnější k danému brandu nebo produktu.

Šíříme povědomí o značce

Soutěže jsou skvělý virální nástroj, kterým je možné se dostat do hledáčku stovek lidí. A vůbec nevadí, že nevyhraje každý. Je to přece hra 🙂

kde začít

jak vypadá spolupráce?

Zjistíme
stávající stav

Podíváme se na Vaši situaci a řekneme, jakých výsledků je reálné dosáhnout. Navrhneme nejlepší řešení, které má vysokou šanci na úspěch.

1

Stanovíme
společný cíl

Jasně si stanovíme, čeho se má dosáhnout, časový rámec a očekávané náklady. Jasně tak víte, jakých výsledků dosáhneme a co Vás to bude stát.

2

Podle
Vašich představ

Nastavíme spolupráci tak, aby přesně odpovídala Vašim potřebám, představám a přáním. Průběžně Vás informujeme o výsledcích a reagujeme na změny na trhu.

3

Spolupracujeme
dlouhodobě

Splněním cílů naše práce nekončí. Každý projekt se dále vyvíjí a je třeba o něj pečovat, rozvíjet ho. Dlouhodobý růst je náš hlavní cíl.

4

Ceník

Výsledná cena se určuje podle dodaných podkladů a očekávaných výsledků. Většina projektů na facebooku se pohybuje od 3 do 7 tisíc Kč měsíčně.

Úpravy

790 / hod
  • plánování příspěvku
  • úpravy grafiky
  • komunikace se soutěžícími

Tvorba

1290 / hod
  • tvorba grafiky
  • tvorba soutěže
  • tvorba kampaně

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

Díky jednoduchosti tohoto nástroje rychle získáte několik stovek emailových kontaktů (nebo telefonů) na všechny soutěžící, které potom můžete použít pro mailové kampaně. Zároveň je možné do formuláře požadovat i lokalitu, věk, či cokoliv jiného Vás napadne a potřebujete pro lepší práci se zákazníky.

Fotosoutěž funguje na podobném principu jako soutěž, nicméně cílem není vyplnění jednoduché otázky, ale nahrání fotky. Ale POZOR! To, že musí soutěžící udělat tu správnou fotku a nahrát ji do soutěže, vyžaduje více práce! Proto výsledek bývá často nižší než u klasické soutěže na sociálních sítích.

Od klientů často slýcháme, co máme zvolit jako výhru? Pokud chcete hodně LAJKŮ a emailů, zvolte něco, co chce každý. Nejlépe elektroniku. Otázkou ovšem je, co s takovými emaily, když soutěží každý včetně těch, kteří nejsou Vašimi zákazníky. Pokud však zvolíte svůj produkt / službu, budete mít méně emailů i fanoušků, ale víte přesně, že jsou to Vaši zákazníci.

U každé soutěže je nutné počítat se skalními fanoušky a chronickými soutěžiteli. Proto databázi před losováním čistíme o duplicitní emaily, aby měl šanci na výhru každý (a nejen ten, který má 15 emailů). Tím zajistíme, že budete mít jasný přehled o REÁLNÝCH výsledcích.

Chcete i vy soutěž pro firemní účely?

kontaktujte nás

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno