Správa sociálních sítí

Na své sociální sítěbudete hrdí

45 % – přesně tolik českých uživatelů využívá sociální sítě denně a přesně o tolik se zvyšuje důvěryhodnost a kredibilita firmy, pokud má aktivní sociální sítě. Jak ale správu sociálních sítí uchopit? Jaké sociální sítě jsou pro vás vhodné? A co na ně pořád dávat?

 

Rozjedeme marketing na sociálních sítích pro vaši firmu. Stanovíme, jaké sociální sítě zvolit, navrhneme obsahovou strategii a pomůžeme vám s tvorbou obsahu. Prostě uděláme vše pro to, aby se vaše firma stala lovebrandem.

/

Sorry, your ID is maybe not correct. And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Správa sociálních sítí reference

Ukázky zakázek

Podívejte se na vybrané ukázky, které jsme si pro vás nachystali.

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Sociální sítě služby

Copywriting služby

Jak se postaráme o sociální sítě ?
Jaké texty píšeme?

Od jednoduchých korektur až po složité texty. Síla slov je základním kamenem copywritingu.

Od jednoduchých korektur až po složité texty. Síla slov je základním kamenem copywritingu.

number1

Audit sociálních sítí

Podíváme se na zoubek vaší dosavadní komunikaci na sociálních sítích a odhalíme rezervy, na kterých můžete ihned zapracovat. 

Obsahová strategie pro sociální sítě

Vybereme vhodné sociální sítě, připravíme obsahovou strategii a komunikační plán na míru pro vaši značku.

number2
number3

Správa firemního facebooku

Kdo není na Facebooku, jako by nebyl, a v případě firem to platí dvojnásobně. Nebo potřebujete udržovat svůj firemní facebook aktuální? Budeme za vás zveřejňovat příspěvky podle komunikačního plánu.

Správa firemního LinkedIn

První profesní sociální síť s níž budete mít neustálý přehled ve světě podnikání. Najdeme lidi na vybraných pracovních pozicích i společnosti, pracovní příležitosti a mnoho dalšího. 

number4
number5

Správa firemního Instagramu

Image vaší firmy na Instagramu potřebuje vylepšit? Postaráme se o firemní Instagram a budeme pravidelně sdílet fotografie a videa, váš denní příběh, streamovat live video a sledovat další příspěvky uživatelů z celého světa.

Máme za sebou zkušenosti z více než 300+ projektů z B2B, B2C i neziskovek.

Jsme kvalita ověřená časem. Jen díky tomu jsme oslavili 10 let výročí existence.

Každý projekt děláme s maximální péčí a spokojení klienti pak dělají obchod za nás.

Jsme hrdí na to, že s námi klienti zůstávají. Někteří do konce od našich začátků.

Na úvodní konzultaci se ptáme na otázky, na které se vás nikdy nikdo neptal. Nezajímá nás, co chcete, ale co potřebujete.

Veškeré aktivity, které zajišťujeme, tak i školíme. A průměrná známka? 1,13.

Proč si nás vybrat

Proč IMCerny

Pokud jste přišli na tuto stránku, byli jsme vám doporučeni nebo děláme přesně to, co chcete (potřebujete). Pokud ale hledáte o důvod navíc, vyberte si.

Sociální sítě ceník

Rozpočet na sociální sítě

Sociální sítě jsou zdarma, ale čas, který na nich strávíme může pěkně narůst. Podívejte se pro inspiraci níže na cenové rozpětí. Cenu vždy stanovujeme na míru vašim potřebám.

Rozpočet 5 000 Kč

Za tuto částku vás naučíme, jak pracovat se sociálními sítěmi nebo budeme fungovat jako konzultanti, jak se zlepšit.

Ukázky

Rozpočet 5 000 - 10 000 Kč

Postaráme se o váš firemní facebook nebo instagram, aby šlapal jako hodinky. Budeme informovat fanoušky o novinkách ve firmě a budovat brand.

Ukázky

Rozpočet 10 000 - 20 000 Kč

Znáte sílu sociálních sítí a chcete ji využít na maximum. Za tuto částku dokážeme připravit dlouhodobou strategii, analyzovat i konkurenty nebo připravit i kampaň.

Ukázky

Rozpočet 20 000 Kč a více

Nejspíš vám patří RedBull nebo podobná firma a chcete tvořit vlastní vyladěné fotografie a videa, které budou jako magnet na nové fanoušky.

Ukázky
efektivní komunikace nasociálních sítí
čeká i na vás

+420 702 053 783

Po – Pá 8 – 17 hodin
odpovíme do 24 hodin

Doplňkové služby

Vždy něco navíc

Nespokojíme se s obyčejným řešením, a proto hledáme cesty jak zajistit, abyste byli originální a neztratili se v mediálním víru. Věděli jste, že na nás denně cílí 5000 sdělení? To pak chce kumšt, abyste byli vidět.

copywriting a tvorba textu 1
Kdo vytvoří obsah?
Obsah pro sociální sítě dodáte buď vy, nebo ho vytvoříme my. V prvním případě vytvoříme strategický plán, podle kterého budete postupovat a my pak budeme příspěvky plánovat a hlídat reakce fanoušků.
Vytváříte grafické podklady pro příspěvky?
Ano. Pokud ke svým textům potřebujete vizuální podklad, vytvoříme vám grafiku, zakoupíme fotky z fotobanky nebo vytvoříme animaci a video.
Kdo platí za kredit na reklamu?
Vytvoříme reklamní účet (pokud ho nemáte), který bude napojený na vaši kreditní kartu. Faktury Facebook vystavuje přímo na vaši firmu. Nám platíte pouze za správu reklamy a přesně tak víte, kolik platíte nám a kolik za kredit na reklamu.
Ovlivňuje facebook SEO stránek?
Díky obsahu, který generujete na sociálních sítích, můžete snadno směřovat fanoušky na své webové stránky a změnit je ve své zákazníky. Nové externí odkazy tak pomáhají i v rámci SEO optimalizace Vašich stránek.
K čemu jsou dobré facebookové skupiny?
Skupiny jsou zcela novým způsobem komunikace s fanoušky na sociálních sítích. Skupiny existují již dlouho, nicméně nyní v nich lidé hledají názory a zkušenosti ostatních, což je prostor pro firmy, kde se správně prezentovat. Stačí pozvat všechny Vaše fanoušky, zaměřit se na komunikaci, interaktivitu a šířit povědomí o skupině.
Nemám firemní fotografie, co s tím?
S obrázky je to na sociálních sítích složité. Správně byste měli mít jen své obrázky, případně je koupit z fotobanky. Obrázky totiž prodávají. Hlídáme to za Vás a obrázky citujeme.
Mám mazat negativní komentáře?
Někdy se může stát, že se objeví nespokojený zákazník, který Vám kazí dobré jméno. Víme, jak s takovými lidmi komunikovat. Nenecháme se strhnout emocemi, přesuneme komunikaci z veřejné do soukromé a snažíme se dosáhnout smírného výsledku.
Podle čeho můžu cílit na zákazníky?
Na facebook o sobě každý dává mnoho informací, co rád čte, co rád poslouchá, kam rád chodí. Díky tomu je možné zjistit mnoho zajímavých informací o Vašich zákaznících. Jinými slovy je facebook jedním z nejlepších nástrojů pro cílení a cílenou reklamu.
Co dělat, když nemám čas se starat o facebook?
Deaktivovat ho. Lepší než mít nestaraný firemní facebook je nemít žádný. A pokud ho i přes to chcete nechat aktivní, můžeme se domluvit na spolupráci a o váš firemní facebook se starat.
Co dělat, když mi firemní facebook nic nepřináší?
Firemní facebook není zdroj nových zákazníků. Jedná se o nový způsob komunikace převážně se stávajícími zákazníky, jen Vám místo emailu nebo zavolání napíší do chatu. Vaši zákazníci chtějí poznat i zákulisí, co se skrývá za Vaší snahou a úspěchem. A právě k tomu slouží firemní facebook. Bavte své zákazníky, odhalte se a získejte loajalitu a věrnost.