Tvorba webových stránek 2021

Tvoříme Webové stránky

Webové stránky jsou stěžejní částí vašeho podnikání a proto klademe maximální důraz na každý jednotlivý webový projekt. Společně si projdeme vaše plány a navrhneme řešení, které bude maximálně odpovídat těmto požadavkům – ať se jedná o mikrostránku, one-page web, firemní stránky nebo rozsáhlé webové stránky na míru. Samozřejmostí je i potřebný redakční systém s administrací na míru pro snadnou správu a úpravu obsahu.

/

Sorry, your ID is maybe not correct. And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Webové stránky reference

Ukázky zakázek

Podívejte se na vybrané ukázky, které jsme si pro vás nachystali.

Sorry, your ID is maybe not correct (If you did not place any ID that means auto-detect does not work.). And please make sure that your selected element is developed with Swiper.

Služby webové stránky

Služby webové stránky

Jaké webové stránky tvoříme?
Jaké webové stránky tvoříme?

Webové stránky kombinují komunikaci texty, obrázky a animacemi na flexibilních stránkách vyladěných pro mobilní zařízení. Našim cílem je váš úspěch, a proto design v souladu s firemní identitou, intuitivní administrace a základní optimalizace je samozřejmostí. Webové stránky je možné doplnit i speciálními funkcemi jako jsou rezervace, online platby a automatizace procesů pro maximální uživatelský zážitek. To vše jde ruku v ruce s technickými požadavky na zabezpečení formou https a napojením na analytics pro měření výsledků. 

Webové stránky kombinují komunikaci texty, obrázky a animacemi na flexibilních stránkách vyladěných pro mobilní zařízení. Našim cílem je váš úspěch, a proto design v souladu s firemní identitou, intuitivní administrace a základní optimalizace je samozřejmostí. Webové stránky je možné doplnit i speciálními funkcemi jako jsou rezervace, online platby a automatizace procesů pro maximální uživatelský zážitek. To vše jde ruku v ruce s technickými požadavky na zabezpečení formou https a napojením na analytics pro měření výsledků. 

number1

Tvorba mikrosite

Jednoduché stránky pro produkt nebo službu.

Tvorba one-page webu

Jednostránkový web pro firmu s rolovacím menu.

number2
number3

Tvorba firemních webových stránek

Každá firma si zaslouží tu nejlepší online prezentaci.

Tvorba webových stránek s redakčním systémem

Tvoříme webové stránky, o které se pak můžete sami starat.

number4
number5

Tvorba designových webových stránek

Unikátní grafické provedení zaujme na první pohled každého zákazníka.

Tvorba obsahových webových stránek

Web je královna, obsah je král. Zajistíme texty i SEO úspěšných webů.

number6
number7

Tvorba webových stránek na WordPress

Protože stránky se vyvíjí s firmou a správu zvládnete s našimi videotutorialy.

Tvorba webových stránek na míru

Vaše přání je nám rozkazem. Ohromíme vás i zákazníky.

number8

Máme za sebou zkušenosti z více než 300+ projektů z B2B, B2C i neziskovek.

Jsme kvalita ověřená časem. Jen díky tomu jsme oslavili 10 let výročí existence.

Každý projekt děláme s maximální péčí a spokojení klienti pak dělají obchod za nás.

Jsme hrdí na to, že s námi klienti zůstávají. Někteří do konce od našich začátků.

Na úvodní konzultaci se ptáme na otázky, na které se vás nikdy nikdo neptal. Nezajímá nás, co chcete, ale co potřebujete.

Veškeré aktivity, které zajišťujeme, tak i školíme. A průměrná známka? 1,13.

Proč si nás vybrat

Proč IMCerny

Pokud jste přišli na tuto stránku, byli jsme vám doporučeni nebo děláme přesně to, co chcete (potřebujete). Pokud ale hledáte o důvod navíc, vyberte si.

Jak to funguje

Jak postupujeme

Koncepce webu a strategie

Vše začíná posezením u kávy nebo online meetingem. Jaké cíle má váš web plnit? Chcete leady pro svoje podnikání, nebo jen hezkou prezentaci? Analyzujeme Váš business, cílové skupiny a to, jak Vás vyhledávají. Podle toho vytvoříme strategii, jak cílů dosáhnout a navrhneme vhodnou obsahovou strukturu a grafickou podobu, tzv, wireframe.

Moderní design webu a prototypování

Vytvoříme novou podobu designu webových stránek tak, aby vystihla Vaše hodnoty, vedla k naplnění cílů a odlišila Vás od konkurence. Případně vytvoříme i klikací prototyp, který si společně vyzkoušíme a doladíme, až budete s výsledným designem 100% spokojeni.

Výběr vhodných technologií

Každý web potřebuje něco jiného. Někdy potřebujete redakční systém, jindy ne. Poradíme Vám jak s výběrem kvalitního webhostingu, koupí domény nebo nastavením emailů.

Agilní vývoj

Záleží nám na tom, abyste měli možnost nahlížet do jednotlivých fází rozpracovaného projektu a viděli, že práce se skutečně děje. Předejdeme tak situacím, kdy se naše a vaše očekávání rozejdou kvůli zbytečnému nedorozumění. Nejenže jste součástí, ale dostanete web v prvotřídní technické kvalitě. 

Testování

Před předáním díla si potvrdíme, že je vše tak, jak má. Tester celý web zkontroluje a potvrdí, že nikde není chyba, která by odradila Vaše zákazníky a ovlivnila výsledné konverze. 

Správa webu a podpora

Spuštěním webu naše spolupráce nekončí. Stáváme se Vaší podporou a parťákem, který je připraven poskytnout další nápady, jak Vás business posunout dále. Výsledky monitorujeme a zajistíme kompletní marketing pro Váš business. Celá spolupráce tak teprve začíná.

proces

Webové stránky ceník

Rozpočet na webové stránky

Cenu nastavíme podle délky spolupráce, požadované kvality a podle vašeho rozpočtu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Rozpočet 10 000 - 20 000 Kč

Vyrobíme vám kvalitní webové stránky, ale nemáme prostor tvořit kvalitní obsah. Podklady si proto musíte připravit sami.

Ukázky

Rozpočet 25 000 - 50 000 Kč

Vytvoříme funkční a originální webové stránky díky moderním technologiím a letitým zkušenostem. Pomůžeme s obsahem nebo jej rovnou vytvoříme.

Ukázky

Rozpočet 50 000 - 100 000 Kč

Myslíte to se svým podnikáním skutečně vážně a chcete být napřed před konkurencí. Bude nám ctí vytvořit jedinečný web, který bude mít výsledky.

Ukázky

Rozpočet 200 000 Kč a více

Vypadá to, že hledáte kompletní řešení na míru a bude čas zavolat programátory. Získáte profesionální projektanty, kteří vás provedou celým agilním vývojem.

Ukázky
Pořádné webové stránky
čekají i na vás

+420 702 053 783

Po – Pá 8 – 17 hodin
odpovíme do 24 hodin

Doplňkové služby

Vždy něco navíc

Nespokojíme se s obyčejným řešením, a proto hledáme cesty jak zajistit, abyste byli originální a neztratili se v mediálním víru. Věděli jste, že na nás denně cílí 5000 sdělení? To pak chce kumšt, abyste byli vidět.

copywriting a tvorba textu 1
Co je to bezpečnostní certifikát SSL
SSL certifikát se stal novým standardem, který šifruje uživatelská data při přenosu. Například když Vám někdo posílá poptávku, objednává v e-shopu nebo si vytváří uživatelský účet. Jestli máte SSL certifikát poznáte podle toho, jestli se u Vaší webové prezentace načítá https (secured) nebo jen http.
Jak zajišťujeme funkčnost webu?
Všechny webové stránky důkladně testujeme již během jejich vývoje, abychom zajistili 100% funkčnost webových stránek a správné zobrazení na všech zařízeních. Protože každý detail rozhoduje o úspěchu či neúspěchu celého projektu.
Proč potřebuji online marketing?
Online marketing, nebo také digitální marketing je třeba pro stránky, které jsou nové nebo mají malou návštěvnost. Pokud jsou stránky nové a nezabralo u nich zatím SEO optimalizace, tak je nutné je podpořit. A pokud už stránky máte a návštěvnost je minimální, je nutné zjistit, čím to je. Web proto analyzujeme, podíváme se na klíčová slova, linkbuilding a celou obsahovou strategii a podle toho navrhneme změny.
Umíte i levné webové stránky?
Cena webových stránek se odvíjí od mnoha parametrů. Pokud to myslíte se svým businessem vážně, tak se neptáte, kolik to bude stát, ale kolik to vydělá. I našim cílem je pracovat na úspěšných projektech, kterými se pak můžeme pyšnit. 
Nemám doménu a hosting, co s tím?
Pokud nemáte doménu pro svůj projekt, zajistíme její koupi včetně výběru kvalitního hostingu. 
Jaký je rozdíl mezi doménou a hostingem?
Doménu si představte jako adresu (sídlo firmy). A hosting je prostor, neboli kancelář. Pokud máte jen doménu, tak to pro vytvoření webových stránek nestačí, protože potřebujete prostor, kam uložíte všechny obrázky, dokumenty a další soubory.
Kolik mě budou stát nové stránky?
Cena stránek se skládá ze 3 složek – naše práce, materiál a doména s hostingem. Materiálem se rozumí builder (nástroj pro tvorbu struktury a designu stránek), potřebné pluginy (například pro vícejazyčný web, zabezpečení a pod.). Čím více funkcí musí web umět, tím dražší potom bude. Naše práce se týká vytvoření jednotlivých stránek, správného nastavení jednotlivých komponent, nastavení responzivity a vložení obsahu, případně jeho tvorba. Pokud chcete na stránkách ušetřit, můžete si obsah vytvořit a vložit sami dle našich instrukcí nebo vzorových stránek a příspěvků.
Potřebuji přidat stránku, je to problém?
Problém to není. Stránky stavíme tak, aby byly vždy připraveny na změny ve Vašem businessu. Ať už budou směrem nahoru nebo dolů. A pokud byste potřebovali zneaktivnit část stránek na krátkou dobu, tak i to je možné.
Chci se o stránky starat sám, naučíte mě to?
Při dokončení stránek si řekneme, o které části se chcete starat sami. My Vám k tomu natočíme krátká videa, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit. Videa můžete použít i v rámci firmy, takže můžete danou práci delegovat na své kolegy nebo zaměstnance.
Chci stránky, ale nemám obsah. Pomůžete mi?
Ano, veškerý obsah Vám můžeme vytvořit. I tak však od Vás potřebujeme slyšet, jaké služby budete poskytovat, jaká je Vaše konkurenční výhoda apod. Většinou stačí jedno setkání, kde se Vás na jednotlivé věci vyptáme.
Jak dlouho trvá vytvoření stránek?
Vytvořit stránky je možné i za několik dní. Záleží na tom, kolik obsahu budou stránky obsahovat a zda nám dodáte kompletní podklady nebo je musíme tvořit. Většinu stránek tvoříme do 1 měsíce, kdy k natažení času dochází kvůli reakční době klientů.