Buďte inspirací a určujte styl
Domů » Tvorba webových stránek 2021

Tvorba webových stránek 2021

Tvoříme

jedinečné profesionální inspirativní

webové stránky

website creative 1

Webové stránky jsou stěžejní částí vašeho podnikání a proto klademe maximální důraz na každý jednotlivý webový projekt. Společně si projdeme vaše plány a navrhneme řešení, které bude maximálně odpovídat těmto požadavkům – ať se jedná o mikrostránku, one-page web, firemní stránky nebo rozsáhlé webové stránky na míru. Samozřejmostí je i potřebný redakční systém s administrací na míru pro snadnou správu a úpravu obsahu.

Ukázky webových stránek

Proč spolupracovat
s IMCerny?

tvorba webovych stranek

Jaké webové
stránky
tvoříme?

Tvorba mikrosite

Jednoduché stránky pro produkt nebo službu.

Tvorba one-page webu

Jednostránkový web pro firmu s rolovacím menu.

Tvorba firemních webových stránek

Každá firma si zaslouží tu nejlepší online prezentaci.

Tvorba webových stránek s redakčním systémem

Tvoříme webové stránky, o které se pak můžete sami starat.

Tvorba obsahových webových stránek

Web je královna, obsah je král. Zajistíme texty i SEO úspěšných webů.

Tvorba designových webových stránek

Unikátní grafické provedení zaujme na první pohled každého zákazníka.

Tvorba webovek s responzivním designem

Webové stránky vyladěné pro počítače, mobily i tablety.

Tvorba webových stránek na WordPress

Protože stránky se vyvíjí s firmou a správu zvládnete s našimi videotutorialy.

Tvorba webových stránek na míru

Vaše přání je nám rozkazem. Ohromíme vás i zákazníky.

Co získáte ?

tvorba responzivnich stranek

V týmu 8 odborníků Vám zajistíme

Koncepce webu a strategie

Vše začíná posezením u kávy nebo online meetingem. Jaké cíle má váš web plnit? Chcete leady pro svoje podnikání, nebo jen hezkou prezentaci? Analyzujeme Váš business, cílové skupiny a to, jak Vás vyhledávají. Podle toho vytvoříme strategii, jak cílů dosáhnout a navrhneme vhodnou obsahovou strukturu a grafickou podobu, tzv, wireframe.

Moderní design webu a prototypování

Vytvoříme novou podobu designu webových stránek tak, aby vystihla Vaše hodnoty, vedla k naplnění cílů a odlišila Vás od konkurence. Případně vytvoříme i klikací prototyp, který si společně vyzkoušíme a doladíme, až budete s výsledným designem 100% spokojeni.

Výběr vhodných technologií

Každý web potřebuje něco jiného. Někdy potřebujete redakční systém, jindy ne. Poradíme Vám jak s výběrem kvalitního webhostingu, koupí domény nebo nastavením emailů.

Agilní vývoj

Záleží nám na tom, abyste měli možnost nahlížet do jednotlivých fází rozpracovaného projektu a viděli, že práce se skutečně děje. Předejdeme tak situacím, kdy se naše a vaše očekávání rozejdou kvůli zbytečnému nedorozumění. Nejenže jste součástí, ale dostanete web v prvotřídní technické kvalitě. 

Testování

Před předáním díla si potvrdíme, že je vše tak, jak má. Tester celý web zkontroluje a potvrdí, že nikde není chyba, která by odradila Vaše zákazníky a ovlivnila výsledné konverze. 

Správa webu a podpora

Spuštěním webu naše spolupráce nekončí. Stáváme se Vaší podporou a parťákem, který je připraven poskytnout další nápady, jak Vás business posunout dále. Výsledky monitorujeme a zajistíme kompletní marketing pro Váš business. Celá spolupráce tak teprve začíná.

Cena webových stránek

Webové stránky kombinují komunikaci texty, obrázky a animacemi na flexibilních stránkách vyladěných pro mobilní zařízení. Našim cílem je váš úspěch, a proto design v souladu s firemní identitou, intuitivní administrace a základní optimalizace je samozřejmostí. Webové stránky je možné doplnit i speciálními funkcemi jako jsou rezervace, online platby a automatizace procesů pro maximální uživatelský zážitek. To vše jde ruku v ruce s technickými požadavky na zabezpečení formou https a napojením na analytics pro měření výsledků. 

laptop google analytics

Rozpočet 5 000 Kč

V tomto rozpočtu vám školení, jak si web postavit vlastními silami, nebo poradenství v podobě stavebního dozoru tvorby webových stránek.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 10 000 - 20 000 Kč

Vyrobíme vám kvalitní webové stránky, ale nemáme prostor tvořit kvalitní obsah. Podklady si proto musíte připravit sami.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 25 000 - 50 000 Kč

Vytvoříme funkční a originální webové stránky díky moderním technologiím a letitým zkušenostem. Pomůžeme s obsahem nebo jej rovnou vytvoříme.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 50 000 - 100 000 Kč

Myslíte to se svým podnikáním skutečně vážně a chcete být napřed před konkurencí. Bude nám ctí vytvořit jedinečný web, který bude mít výsledky.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 200 000 Kč a více

Vypadá to, že hledáte kompletní řešení na míru a bude čas zavolat programátory. Získáte profesionální projektanty, kteří vás provedou celým agilním vývojem.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Rozpočet 1 000 000 Kč a více

Velký rozpočet si žádá velkou zodpovědnost a komplexní řešení s množstvím navazujících služeb. Nadchněte nás pro svůj projekt a budeme vašimi největšími fanoušky.

Chci vidět ukázky >>          Nezávazná poptávka >>

Máte dotazy?

Vytvořit stránky je možné i za několik dní. Záleží na tom, kolik obsahu budou stránky obsahovat a zda nám dodáte kompletní podklady nebo je musíme tvořit. Většinu stránek tvoříme do 1 měsíce, kdy k natažení času dochází kvůli reakční době klientů.

Ano, veškerý obsah Vám můžeme vytvořit. I tak však od Vás potřebujeme slyšet, jaké služby budete poskytovat, jaká je Vaše konkurenční výhoda apod. Většinou stačí jedno setkání, kde se Vás na jednotlivé věci vyptáme.
Při dokončení stránek si řekneme, o které části se chcete starat sami. My Vám k tomu natočíme krátká videa, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit. Videa můžete použít i v rámci firmy, takže můžete danou práci delegovat na své kolegy nebo zaměstnance.
Problém to není. Stránky stavíme tak, aby byly vždy připraveny na změny ve Vašem businessu. Ať už budou směrem nahoru nebo dolů. A pokud byste potřebovali zneaktivnit část stránek na krátkou dobu, tak i to je možné.

Cena stránek se skládá ze 3 složek – naše práce, materiál a doména s hostingem. Materiálem se rozumí builder (nástroj pro tvorbu struktury a designu stránek), potřebné pluginy (například pro vícejazyčný web, zabezpečení a pod.). Čím více funkcí musí web umět, tím dražší potom bude. Naše práce se týká vytvoření jednotlivých stránek, správného nastavení jednotlivých komponent, nastavení responzivity a vložení obsahu, případně jeho tvorba. Pokud chcete na stránkách ušetřit, můžete si obsah vytvořit a vložit sami dle našich instrukcí nebo vzorových stránek a příspěvků.

Doménu si představte jako adresu (sídlo firmy). A hosting je prostor, neboli kancelář. Pokud máte jen doménu, tak to pro vytvoření webových stránek nestačí, protože potřebujete prostor, kam uložíte všechny obrázky, dokumenty a další soubory.

Vytvořit stránky je možné i za několik dní. Záleží na tom, kolik obsahu budou stránky obsahovat a zda nám dodáte kompletní podklady nebo je musíme tvořit. Většinu stránek tvoříme do 14 dní a vše se odvíjí od schválení grafiky, dodání podkladů a průběžných plateb.

Pokud nemáte doménu pro svůj projekt, zajistíme její koupi včetně výběru kvalitního hostingu. 

Cena webových stránek se odvíjí od mnoha parametrů. Pokud to myslíte se svým businessem vážně, tak se neptáte, kolik to bude stát, ale kolik to vydělá. I našim cílem je pracovat na úspěšných projektech, kterými se pak můžeme pyšnit. 

Kvalitní webdesign je flexibilní (responzivní), aby fungoval jak na počítači, tak na mobilním telefonu nebo tabletu. Webová stránka se tak přizpůsobí velikosti obrazovky pro maximální uživatelský zážitek.

Počítač několikrát ročně aktualizujete, stejně jako mobil. S autem jezdí dvakrát ročně do servisu a doma uklízíte několikrát za měsíc. I webové stránky potřebují péči, jinak se “zapráší, zestárnou” a zpomalí se. Ale nebojte, my se vám o ně s péčí postaráme a zajistíme maximální výkon.

Hledání na internetu dnes probíhá převážně na mobilu. Pokud nemáte optimalizovaný web, máte velké obrázky, tak se stránky načítají dlouho. A zákazník čekat nebude, když konkurence je o pouhý klik vedle. Musíte proto zaujmout na první pohled, stejně jako v životě.

WordPress je nejpoužívanější redakční systém celosvětově díky své jednoduchosti. Je velice intuitivní, ale lidé často podlehnou mylné představě, že levná šablona postačí a vše zvládnou sami. Pokud ovšem chcete kvalitní webové stránky, které budou přivádět nové zákazníky a pomohou rozvíjet váš business, je nutné nastavit mnoho detailů, který odliší web od pořádného WEBu.

Online marketing, nebo také digitální marketing je třeba pro stránky, které jsou nové nebo mají malou návštěvnost. Pokud jsou stránky nové a nezabralo u nich zatím SEO optimalizace, tak je nutné je podpořit. A pokud už stránky máte a návštěvnost je minimální, je nutné zjistit, čím to je. Web proto analyzujeme, podíváme se na klíčová slova, linkbuilding a celou obsahovou strategii a podle toho navrhneme změny.

Chcete vyniknout mezi ostatními webovými stránkami konkurence. V tom případě musíme odhalit jejich slabiny a zapracovat je do vašeho webu, aby byl jedinečný jak do struktury, rozsahu tak i funkcí. Okopírované texty od konkurence vás navíc zařadí do propadliště dějin, protože vás Google i Seznam vyhodnotí jako duplicitní obsah. 

Všechny webové stránky důkladně testujeme již během jejich vývoje, abychom zajistili 100% funkčnost webových stránek a správné zobrazení na všech zařízeních. Protože každý detail rozhoduje o úspěchu či neúspěchu celého projektu.

SSL certifikát se stal novým standardem, který šifruje uživatelská data při přenosu. Například když Vám někdo posílá poptávku, objednává v e-shopu nebo si vytváří uživatelský účet. Jestli máte SSL certifikát poznáte podle toho, jestli se u Vaší webové prezentace načítá https (secured) nebo jen http.

Pojďme vytvořit skvělý web!

+420 702 053 783

Po – Pá 8 – 17 hodin
odpovíme do 24 hodin