potřebujete vytvořit

prodejní web?

Jasný a přehledný

Většina webů má problém, že nemá strukturované informace nebo má logické celky rozdělené do mnoha podstránek. Návštěvník se pak ztrácí, protože nemůže najít, co hledá.

Funkčnost na prvním místě

Mnoho webových stránek si zakládá na vzhledu úvodní stránky, ale nefunguje jim poptávkový formulář nebo košík. Jak si pak má zákazník objednat nějaké služby nebo produkty?

Stránky, které rostou s Vámi

Tvoříme stránky, které je možné průběžně rozšiřovat podle toho, jak roste Váš business. Zároveň tak dokážeme odhalit chování zákazníků a stránky vyladit na maximum.

Obsah, který zaujme

Máte webové stránky podle šablony? A upravovali jste obsah, aby odpovídal šabloně? Nebo zákazníkovi? Na prvním místě totiž vždy musí být Váš zákazník. Jinak se prodává těžce.

kde začít

jak vypadá spolupráce?

website-creative (1)

Zjistíme
stávající stav

Podíváme se na Vaši situaci a řekneme, jakých výsledků je reálné dosáhnout. Navrhneme nejlepší řešení, které má vysokou šanci na úspěch.

1

Stanovíme
společný cíl

Jasně si stanovíme, čeho se má dosáhnout, časový rámec a očekávané náklady. Jasně tak víte, jakých výsledků dosáhneme a co Vás to bude stát.

2

Podle
Vašich představ

Nastavíme spolupráci tak, aby přesně odpovídala Vašim potřebám, představám a přáním. Průběžně Vás informujeme o výsledcích a reagujeme na změny na trhu.

3

Spolupracujeme
dlouhodobě

Splněním cílů naše práce nekončí. Každý projekt se dále vyvíjí a je třeba o něj pečovat, rozvíjet ho. Dlouhodobý růst je náš hlavní cíl.

4

Ceník

Výsledná cena se určuje podle dodaných podkladů, očekávaných výsledků, funkcí, apod. Většina stránek se pohybuje v rozmezí od 15 do 40 tisíc Kč.

Úpravy

790 / hod
  • plánování příspěvků
  • úpravy kampaní
  • reportování
  • lajkování

Tvorba

1290 / hod
  • tvorba příspěvků
  • krizová komunikace
  • tvorba soutěží
  • tvorba kampaní

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

Vytvořit stránky je možné i za několik dní. Záleží na tom, kolik obsahu budou stránky obsahovat a zda nám dodáte kompletní podklady nebo je musíme tvořit. Většinu stránek tvoříme do 1 měsíce, kdy k natažení času dochází kvůli reakční době klientů.
Ano, veškerý obsah Vám můžeme vytvořit. I tak však od Vás potřebujeme slyšet, jaké služby budete poskytovat, jaká je Vaše konkurenční výhoda apod. Většinou stačí jedno setkání, kde se Vás na jednotlivé věci vyptáme.
Při dokončení stránek si řekneme, o které části se chcete starat sami. My Vám k tomu natočíme krátká videa, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit. Videa můžete použít i v rámci firmy, takže můžete danou práci delegovat na své kolegy nebo zaměstnance.
Problém to není. Stránky stavíme tak, aby byly vždy připraveny na změny ve Vašem businessu. Ať už budou směrem nahoru nebo dolů. A pokud byste potřebovali zneaktivnit část stránek na krátkou dobu, tak i to je možné.

Cena stránek se skládá ze 3 složek – naše práce, materiál a doména s hostingem. Materiálem se rozumí builder (nástroj pro tvorbu struktury a designu stránek), potřebné pluginy (například pro vícejazyčný web, zabezpečení a pod.). Čím více funkcí musí web umět, tím dražší potom bude. Naše práce se týká vytvoření jednotlivých stránek, správného nastavení jednotlivých komponent, nastavení responzivity a vložení obsahu, případně jeho tvorba. Pokud chcete na stránkách ušetřit, můžete si obsah vytvořit a vložit sami dle našich instrukcí nebo vzorových stránek a příspěvků.

Doménu si představte jako adresu (sídlo firmy). A hosting je prostor, neboli kancelář. Pokud máte jen doménu, tak to pro vytvoření webových stránek nestačí, protože potřebujete prostor, kam uložíte všechny obrázky, dokumenty a další soubory.
Základní nastavení SEO optimalizace můžeme do tvorby stránek zahrnout. Jedná se o správné nastavení popisů stránek. Pokročilá SEO optimalizace je však dlouhodobý proces, který by bylo nutné promítnout do cenové i časové náročnosti tvorby webových stránek. Jedná se o kompletní popisky všech dílčích prvků, jejich otestování a následné úpravy. Všechno závisí tedy na rozpočtu a požadovaném termínu.

Chcete i vy web, který prodává?

kontaktujte nás

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno