Buďte inspirací a určujte styl

Už nevíte, co sdílet na sociálních sítích? Inspirujte se a přidávejte na svůj profil fotografie ze zákulisí

Oživte content tím, že necháte sledující nahlédnout pod pokličku vaší firmy. Zvýšíte tak nejen angažovanost u příspěvků, ale zároveň rychleji vybudujete loajalitu ke značce. Jaké příspěvky sdílet, abyste umožnili svým sledujícím nahlédnout do každodenního života ve firmě? Máme pro vás několik tipů!

Zpátky na blog

 • Vyhráli jste cenu Podnikatel roku, expandovali do zahraničí nebo s vámi vyšel rozhovor ve Forbes? Pochlubte se ostatním! 
 • Slavíte v práci narozeniny, svátky nebo jiné události? Šup s tím na sociální sítě.  
 • Pořádáte teambuilding? Natočte Reels na Instagram a nezapomeňte zveřejnit společnou týmovou fotku na zdi (ve feedu).  
 • Vytvořte příspěvek o tom, co váš tým rozesmálo nebo překvapilo. (Nezapomeňte, že příspěvek musí být relevantní k vašemu businessu, jinak to nebude mít úplně smysl :)) 
 • Podělte se o jednotlivé fáze projektu, na kterém právě teď pracujete. Nebojte se sledující oslovit například vytvořením ankety a zjistěte jejich názor.
 • Sdílejte nástroje, které vám v práci usnadňují život.  
 • Je něco, bez čeho vy nebo váš tým nemůže žít? I to patří na sociální sítě!  
 • Jste pet-friendly office? Věřte, že taková fotka pejska od kolegyně Janky nenechá příspěvek bez lajku nebo komentáře. 😊  
 • Co/kdo vás v poslední době inspiruje? Podělte se s ostatními.  
 • Seznamte uživatele s lidmi, kteří stojí za firmou (ideálně formou zábavných faktů).  
 • Začínali jste firmu budovat v garáži nebo ve studentském bytě?  Své začátky sdílejte také, pomůže to ještě více navázat vztah se sledujícími.  

Pokud ještě na profilu nemáte žádný příspěvek, který by nechal vaše sledující nakouknout pod pokličku, je na čase začít. Vyzkoušejte během 2-3 měsíců pravidelně sdílet zákulisní příspěvky a sledujte metriky. Porovnejte dosahy, počet to se mi líbí a komentáře s ostatními příspěvky, které v contentu máte. S velkou pravděpodobností vás sledující nejen lépe poznají, ale také v jejich očích budete působit důvěryhodněji a vytvoříte si s nimi spojení, díky kterému se zvýší aktivita na vašich sociálních sítích.  

Důvěryhodnost značky je základem pro podnikání a získání nových zákazníků. Nechte fanoušky nahlédnout do vaší firmy hlouběji. Uvidíte, že se vám to vyplatí. Ne nadarmo se říká, že sdílení příspěvků ze zákulisí patří mezi jednu z cest k úspěchu (nejen) na sociálních sítích. Stačí to jen vyzkoušet. 

Pokud si s příspěvky stále nevíte rady, oslovte nás. Jsme tu od toho! Svěřte svůj profil na sociálních sítích do našich rukou, postaráme se o něj od A do Z.  

Facebook
Twitter
LinkedIn

Objevte další články

Sociální sítě

Novinky z Instagramu a Facebooku // duben 2022

Používáte k propagaci Facebook nebo Instagram a nechcete být pozadu? Pokud je to tak, měli byste zbystřit! Tyto sociální sítě přicházejí s novinkami, které vám pomůžou rozjet naplno váš business. Tak jdeme na to!

Číst více »
LinkedIn

Jak zefektivnit nábor na LinkedInu?

Dnes už není asi žádná osoba, která by nevěděla, co je LinkedIn. Dříve opomíjená sociální síť se těší velkému boomu. Aby taky ne. Velkou zásluhu na tom má samotná pandemie covid-19, která pořádně zamíchala kartami všech – zaměstnanců i samotných zaměstnavatelů. LinkedIn je sociální síť, která byla primárně vytvořena jako místo, které je zaměřené na pracovní trh a businessovou komunikaci. My se tentokrát zaměříme právě na možnosti vyhledávání nových talentovaných zaměstnanců.

Číst více »
Sociální sítě

10 designových trendů pro příspěvky na sockách 2022

V jednom z předchozích článků jsme se zaměřili na designové trendy webových stránek, tentokrát se ale ponoříme do tajů letošních trendů v oblasti designu sociálních sítí. Pojďme si představit trendy, které vám v roce 2022 rozhodně nesmí uniknout.

Číst více »

Jsme marketingová agentura, která se zaměřuje na netradiční marketingová řešení v digitálním marketingu i mimo internet.  Důležité jsou pro nás výsledky, dlouhodobá spolupráce a spokojený klient.

Fakturační údaje

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017 | DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Labská 5/217, 625 00 Brno

Lubomír Černý
IČo: 87528801 | IČP: 1011560160

Kontaktujte nás

© Všechna práva vyhrazena 2016 - 2021