Buďte inspirací a určujte styl

jak využít

video pro firemní účely?

dron

Reklamní video

Zaujmout, vypíchnout hlavní body, to vše jasně, srozumitelně, ale hlavně poutavě a kreativně. Reklamní video pak může být použité jak na youtube, facebooku, ale i třeba na obrazovkách v nemocnicích.

Instruktážní video

Jak nejlépe vysvětlit, jak používat danou službu nebo produkt? Text se nechce nikomu číst a video dokáže rychle a snadno ukázat, jak na to.

VideoPozvánky a VideoReference

“Papír” snese všechno. Reference od Petra N. a Marušky C. jsou jistě dobré, ale nic nevzbudí větší důvěru než video s referencemi, kde svou roli kromě obsahu hraje i nadšení zákazníků, jejich gesta, síla hlasu.

Série vzdělávacích videí

Uděláme sérii, kde můžete sledující navnadit na to, co je čeká příště. Budujeme tak věrné sledující, s kterými můžeme po skončení série i nadále pracovat například skrze emaily.

kde začít

jak vypadá spolupráce?

videokamera

Zjistíme
stávající stav

Podíváme se na Vaši situaci a řekneme, jakých výsledků je reálné dosáhnout. Navrhneme nejlepší řešení, které má vysokou šanci na úspěch.

1

Stanovíme
společný cíl

Jasně si stanovíme, čeho se má dosáhnout, časový rámec a očekávané náklady. Jasně tak víte, jakých výsledků dosáhneme a co Vás to bude stát.

2

Podle
Vašich představ

Nastavíme spolupráci tak, aby přesně odpovídala Vašim potřebám, představám a přáním. Průběžně Vás informujeme o výsledcích a reagujeme na změny na trhu.

3

Spolupracujeme
dlouhodobě

Splněním cílů naše práce nekončí. Každý projekt se dále vyvíjí a je třeba o něj pečovat, rozvíjet ho. Dlouhodobý růst je náš hlavní cíl.

4

Ceník

Cena videa závisí na použité technice, délce výsledného videa a náročnosti tvorby videa.

Úpravy

790 / hod
  • střih
  • postprodukce

Tvorba

1290 / hod
  • tvorba scénáře
  • natáčení

jaké jsou

vaše nejčastější dotazy?

Intro a outro je pársekundová animace Vašeho loga na záčátku (intro) nebo na konci (outro) videa.
Podkresovou hudbu k videu Vám zajistíme. Spolupracujeme s českými i zahraničními audiobankami.
Pokud chcete na videu ušetřit, mohou v něm hrát Vaši zaměstnanci, pokud mají herecké nadání. Někdy ovšem vyjde levněji profesionální herec / herečka, kteří dokáží danou roli zahrát hned napoprvé. Celé natáčení je pak mnohem rychlejší a ve finále levnější.
Záleží na profesionalitě herců a počtu scén. Každá scéna pak potřebuje několik záběrů z různých úhlů, aby se při střihu dosáhlo maximálního výsledku. Video o délce 30 sekund se pak může klidně natáčet i 4 hodiny.
Nevadí, zajístíme herce i komparz.
Scénář si můžete dodat, nebo Vám ho vytvoříme na míru.
Vše je o domluvě, ale video můžete použít například na svých webových stránkách, na facebooku nebo instagramu, nebo třeba k mailové kampani či reklamě.
Při natáčení videa je nutné myslet na každý detail. Do každého videa je možné vložit několik prvků, které sice nejsou podstatné, ale v celkovém dojmu jsou nepostradatelné. Pomůžeme Vám s přípravou rekvizit, aby bylo video autentické a realistické.
Při natáčení točíme každou scénu několikrát. Střih dává videu na dynamice a divák se pak nenudí. Taky je třeba upravit šum v pozadí, doladit barvy a dát vše dokupy.

Chcete i vy video pro firemní účely?

kontaktujte nás

imcerny cerny small

Lubomír Černý

ředitel
[email protected]
+420 601 339 007

Sídlíme v Brně

kancelář
Špitálka 421/23a
602 00 Brno